Winter Challenge: Přihlaš se a zažij něco nového! AKTUALIZOVÁNO!

| Autor: - Prázdninová škola Lipnice | Rubrika: pozvánky | Vydáno dne: 14. 1. 2020 |

Pozor! Změna! Na letošní zimní expedice Winter Challenge je ještě možné se přihlásit, přípravné informační setkání k oběma kurzům proběhne v posunutém termínu - v sobotu 25. ledna 2020!

Winter Challenge: Přihlaš se a zažij něco nového! Expedice pro věkové kategorie 16-21 pořádá Prázdninová škola Lipnice, Outward Bound

Winter Challenge: Přihlaš se a zažij něco nového! Expedice pro věkové kategorie 16-21 pořádá Prázdninová škola Lipnice, Outward Bound

Chceš poznat, co v Tobě opravdu je? Strávit týden mimo civilizaci? Putovat na sněžnicích zimní krajinou? Probouzet se do mrazu? Na expedice pro věkové kategorie 16-21 se lze ještě přihlásit!

V roce 2019 proběhl první ročník kurzů řady Outward Bound pod hlavičkou Prázdninové školy Lipnice. Jako první se realizovaly zimní kurzy - Winter Challenge.

Winter Challenge: Přihlaš se a zažij něco nového! Expedice pro věkové kategorie 16-21 pořádá Prázdninová škola Lipnice, Outward Bound Dvě expedice, pro věkové kategorie 16-21 a 18-26, putovaly po hřebenu Rychlebských hor až k vrcholu Kralického Sněžníku, nesouce si všechno vybavení v batohu na zádech.
Sněžnice na botách, spaní ve stanu ve vlastním spacáku, vaření si na plynovém vařiči, večerní ohřátí se u společného ohně.
Winter Challenge: Přihlaš se a zažij něco nového! Expedice pro věkové kategorie 16-21 pořádá Prázdninová škola Lipnice, Outward BoundNámaha, sebezapření... ale i nádherné výhledy, krásná zimní příroda, skvělá parta lidí a naplňující pocit sebepřekonání. Není to pro každého - ne každý se odhodlá. Ale kdo to rozhodnutí udělal a na kurz jel - nelitoval.

A o čem to pro naše účastníky bylo?
Winter Challenge: Přihlaš se a zažij něco nového! Expedice pro věkové kategorie 16-21 pořádá Prázdninová škola Lipnice, Outward Bound Jejich slovy:
❄️ O poznání nových lidí a sama sebe. O přiblížení se k vlastním hranicím zase o kousek.
❄️ O pocitu svobody, který vždy cítím, když jsem v přírodě pouze s batohem a ničím víc co bych potřebovala.
❄️ O překonávání jakéhosi strachu ze zimy.
Winter Challenge: Přihlaš se a zažij něco nového! Expedice pro věkové kategorie 16-21 pořádá Prázdninová škola Lipnice, Outward Bound ❄️ O dokázání sobě, že to dokážu.
❄️ Týdenní únik z běžného života do drsných hor.
❄️ Získání zkušeností o fungování v rámci skupinové expedice.

Winter Challenge: Přihlaš se a zažij něco nového! Expedice pro věkové kategorie 16-21 pořádá Prázdninová škola Lipnice, Outward Bound Pro rok 2020 je ještě možné se přihlásit - avšak nejlépe ihned, protože informační setkání proběhne 25. ledna 2020.
❄️ 15.-21. února 2020 – 16-21 let (info + přihlášení)
❄️ 22.-28. února 2020 – 16-21 let (info + přihlášení)

Je pro Tebe účastnický poplatek moc? Nemůžeš si takovou akci z finančních důvodů dovolit? Je tu možnost požádat o stipendium. Zvláště všichni, kdo pracují s mládeží nebo jinak sami dávají druhým jsou vítáni! Stačí napsat současně s přihláškou zprávu do mailu a v ní trochu více o sobě.

Zájemci pro rok 2021 mohou vyjádřit svůj zájem a tím ovlivnit termín kurzu i pro příští rok.

Karel Štefl, Světla Vaštová, Prázdninová škola Lipnice

Více na stránkách:
www.outwardbound.cz
www.psl.cz


ADAM.CZ (www.adam.cz.cz) - zpravodajský a informační servis sdružení dětí a mládeže
Adresa článku: http://www.adam.cz/clanek-2020010049-winter-challenge-prihlas-se-a-zazij-neco-noveho-aktualizovano.html

Kliknutím Vytisknout tuto stránku