PDA - WWW.ADAM.CZ PDA - WWW.ADAM.CZ (www.adam.cz/pda) - 19.04. 2019
| Úvodní stránka | Top 10 | Hledej | Rubriky |
Nejnovější články
Křik, krev a mrtví. Tak vypadá havárie letadla
Video v článku Boeing 737 MAX, který má problémy s levým motorem, přistává na Letišti Václava Havla Praha. Při dosedu se mu ale rozlomí část podvozku a někteří cestující vypadnou na přistávací plochu.

Skauti a skautky žehlí kroje a šátky, blíží se Skautský den
Svátek svatého Jiří, 24. duben, je každoročně i svátkem skautů a skautek. Zakladatel skautingu lord Baden-Powell totiž tohoto světce, rytíře symbolizujícího vítězství dobra nad zlem, zvolil patronem všech skautů.

Suchem trpí už polovina Česka - počítalo se s ním až v r. 2050
Škody během letošního léta související se suchem půjdou do miliard, to se ví už nyní, ačkoliv pohroma teprve přijde. Jen už je neodvratná.

Téma Archy č. 4/2019 zní: „Učíme se venku“. Přispět do ní můžete zrovna Vy…
Člověk se stále učí. Což platí nejen o jeho věku, ale i prostředí, kde zrovna je – klidně třeba v přírodě. Co a jak se mohou „venku“ naučit děti a mladí lidé u právě Vás – ve Vašem spolku, oddíle, družině, skupině, kmeni…?

EDUMÁNIE poprvé v Pelhřimově 27. dubna 2019
Baví vás vzdělávání nebo nebaví? Ať tak či tak, už je to tady, zrodila se Edumánie - Festival vzdělávání pro děti, rodiče a pedagogy.

Víceleté gymnázium chtějí pro své dítě hlavně vysokoškoláci, ukázal průzkum
Dvě pětiny rodičů se domnívají, že víceleté gymnázium je pro dítě lepší než čtyřleté. Tento názor zastávají především vysokoškoláci. Umístit dítě na osmileté či šestileté gymnázium chce 37 procent rodičů...

Tomíci běželi Stromovkou pro Světlušku
V pražské Stromovce se ve čtvrtek 11. dubna 2019 běžel Noční běh pro Světlušku. Padesátku tomíků neodradila poměrně veliká zima a spolu s ostatními 5 000 běžci běželi temnou nocí pro dobrou věc.

Čteme všichni aneb Výsledky ankety SUK o nejlepší dětskou knihu 2018
Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského (NPMK) u příležitosti mezinárodního dne dětské knihy...

STROLLERING - ZÁVODY KOČÁRKŮ ve sportovní chůzi již poosmé - 14. dubna 2019
V neděli 14. dubna 2019 přesně v 15 hodin odstartují po celé ČR v pořadí již osmé Strolleringové závody – závody ve sportovní chůzi s kočárkem.

8. Strolleringové závody – závody ve sportovní chůzi s kočárkem - 14. 4. 2019
V neděli 14. dubna 2019 přesně v 15 hodin odstartují po celé ČR v pořadí již osmé Strolleringové závody – závody ve sportovní chůzi s kočárkem.


| Úvodní stránka | Top 10 | Hledej | Rubriky |