DeskohraníⓇ je festival plný deskových a karetních her, předváděček, turnajů, volného hraní a jiných atrakcí. Je určen všem hravým lidem z celého světa, malým i velkým, expertům i amatérům.

  Připravujeme program pro děti i dospělé, pro hráče i veřejnost, nabízíme mistrovské turnaje i začátečnické soutěže. Letos se chystá již 22. ročník festivalu.

  14. – 22. října 2023 v Klementinu

  Od letošního ročníku bude festival moci využívat krásné prostory Národní knihovny v rozsáhlém komplexu budov Klementina.

  Festival se tak přesouvá na opačný břeh Vltavy hned za Karlův most. Moc děkujeme Národní knihovně, že budeme moci její krásné prostory využít jak na volnou hernu – Ludotéku, tak na všechny turnaje a doprovodný program festivalu.

  Přijďte za námi do Klementina v Praze zahrát si deskové hry známé i neznámé, moderní i prastaré, pro radost i v soutěžích.

  Deskohraní - festival plný deskových her pořádá spolek Duha Děsír
  Deskohraní – festival plný deskových her pořádá spolek Duha Děsír

  V naší Ludotéce si vyberete z více než 600 her. Připravujeme pro Vás mnoho soutěží od začátečnických až po špičkové turnaje s mezinárodní účastí.

  Deskové hry boří bariéry. Nezáleží na tom, jakého jste věku, náboženství, rasy, či fyzické kondice, záleží pouze na tom, jak jste hraví.

  Letošní ročník naváže na vyzkoušené věci z minulých let jako prezentace her, firemní prezentace, fórum autorů her, dětský koutek, které se osvědčily, ale přinese bohatý doprovodný program pro veřejnost. Pokud nechcete nic propásnout, sledujte přípravy festivalu na Facebooku.

  http://deskohrani.cz/

  Autoři