Noví přátelé, nezapomenutelné zážitky, zpívánky u táboráku, hřejivý pocit u srdce…i takhle může vypadat léto. Ono je nakonec jedno, ve kterém se nacházíš časovém pásmu, jestli posloucháš šum lesů nebo vln…vždycky záleží na tom, jaké lidi máš kolem sebe a a jaké zážitky posbíráš..

  A zážitky na dobrovolnických akcích bývají zpravidla intenzivní. Fyzický odpočinek čekat nemůžeš, ale hlava..ta bude mít prázdniny! U práce si ji totiž tolik vyčistíš, že nic jiného než tady a teď vnímat nebudeš.

  A tak pokud je to to pravé, co teď potřebuješ,
  MÁME PRO TEBE 3 TIPY, KAM V SRPNU VYRAZIT

  VYCHUTNEJ SI VÍKEND NA SEVERU V KRKONOŠÍCH

  ..protože kde jinde si vyčistíš hlavu líp než na vrcholcích hor? Společně pomůžeme Středisku ekologické výchovy SEVER zrekonstruovat dětské hřiště, upravit zahradu a připravit dřevo na zimu. Zdaleka nás ale nečeká jen práce! Přečti si více o zážitky nabitém víkendu v krkonoších!

  ZACHRAŇ ANNU, KLENOT ČESKÝCH SUDET

  Poznej krásy českého pohraničí a pomoz nám zachránit jeden z jeho historických klenotů. Čekají nás různorodé práce od zahradničení, práci s různým nářadím až po klempířskou výpomoc. Vybereš si, na co budou tvoje síly stačit a co tě bude bavit! Podej svou pomocnou ruku kapli sv. Anny!

  POMOZ S NÁMI LIDEM NA JIŽNÍ MORAVĚ

  Obce postižené tornádem se z následků budou zotavovat ještě dlouhé měsíce a dobrovolníků, kteří jim nabízí svou pomoc, každým dnem ubývá. Proto jsem se rozhodli, že nadešel čas vyrazit společně do postižené oblasti a udělat všechno, co bude v našich silách. Věříme, že společně dokážeme udělat za víkend veliký kus práce. Přidáš se k nám?

  Tak co, která DOBROakce u tebe vítězí?

  https://www.adam.cz/2021/wp-content/uploads/2021/06/logo-Tamjdem-3.jpgAť už vybereš jakoukoliv, věříme, že nebudeš litovat…Pocitu z dobrých skutků se totiž nic nevyrovná!

  Máš-li dotazy, neváhej se obrátit na naši milou koordinátorku Monču: monika.motanova@tamjdem.cz, +420 728 712 996

  Těšíme se na viděnou!

  Tamjdem tým

  www.tamjdem.cz

  Autor