Hnutí Brontosaurus pořádá v roce 2024 u příležitosti oslav Dne Země a oslav 50 let Hnutí Brontosaurus “Akce Brontosaurus – dny pro přírodu a krajinu” .

  V termínu 19. – 28. 4. plánujeme uspořádat řadu drobných dobrovolnických akcí v regionech po celé České Republice. Chceme představit veřejnosti dobrovolnictví, ukázat jeho přínosy a motivovat komunity do dobrovolnické péče o naše nejbližší okolí.

  Momentálně bychom vám chtěli nabídnout možnost zapojit se a využít podporu, kterou organizátorům a organizátorkám nabízíme. Můžete u toho být s námi a organizovat jednu z mnoha akcí po celé ČR.

  Vaše akce může být příjemným setkáním s užitečnou pomocí přírodě a krajině. Společně tak připomeneme původní smysl Dne Země.

  Jako organizátor či organizátorka takové akce, získáte skvělou příležitost propojit lidi, kterým příroda a krajina ve vašem okolí není ukradená. Můžete tak svůj spolek obohatit o nové tváře nadšené pro dobrovolnictví a péči o životní prostředí.

  Využijte podpory a servisu, který Vám pro pořádání akce nabízíme, jako například finance na materiál, pomoc s propagací nebo metodiky a návody k dobrovolnickým činnostem.

  Více informací naleznete na webu: https://akce.brontosaurus.cz/ Na webu je i odkaz na formulář, kde se registrují připravované akce.

  Pokud byste měli jakékoliv informace, nebojte se obrátit na našeho koordinátora Matěje a napsat mu na mail: akcevregionech@brontosaurus.cz

  Autor