Díky týmu dobrovolníků v české republice může naše organizace za menší náklady pomáhat efektivněji. Budeme rádi pokud obohatíte náš patnácti členný tým dobrovolníků buď v rámci opakované a ideálně dlouhodobé dobrovolnické pozice, nebo třeba splněním jednorázového úkolu. Pro patrony to může být obohacení dosavadního angažmá a pro ostatní to může být způsob, jak nabrat důvěru v naši organizaci.

  KRMIČ SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

  Tento úkol má několik rovin: rutina, rozvoj, analytika, reklama. Zájemce o tuto pozici může dělat jenom jeden nebo dva body výše popřípadě všechny zaráz

  FAKTUROVAČ

  Naše neziskovka uhradí za rok 250 faktur a přijme 175 plateb. Vyplácení faktur a systematická manažerská evidence výdajů a příjmů přidá na profesionalitě naší organizace.

  ASISTENT(KA) ŘEDITELE

  Ředitel je většinou zatížen spoustou drobných úkolů. Pokud by je někomu mohl delegovat, měl by více času na rozvoj organizace.

  PR MANAŽER

  Lidi se o nás musejí dozvědět, jinak s námi nemohou pomáhat. Proto potřebujeme, aby se o nás psalo a taky mluvilo. Potřebujeme oslovovat časopisy a noviny s nabídnou článků z našich cest do Malého Tibetu.

   

  Více o těchto i dalších pozicích se dozvíte zde:

  https://www.brontosaurivhimalajich.cz/pomahajte-v-cr

   

  CO JSME DOKÁZALI

  • počet dětí ve škole se zvýšil z 80 na 240,
  • studenti dosáhli nejlepších studijních výsledků z okresu Kagril,
  • rodiče přestali posílat děti za studiem do vzdálených měst,
  • postavili jsme nové školní třídy, internát a laboratoře,
  • získali 14 milionů Kč od 5 organizací.

  Více o organizaci Brontosauři v Himálajích a o škole v Mulbekhu, kterou pomáhají rozšiřovat, se dočtete např. na odkazech:

  https://www.brontosaurivhimalajich.cz/o-organizaci

  https://www.brontosaurivhimalajich.cz/2018/4/9/uz-neni-duvod-posilat-deti-studovat-pryc

  Autor