Máš na něco talent nebo jsi v něčem profík a chceš to naučit i ostatní?
  Chceš být v budoucnu lektorem, ale nevíš jak začít a svůj sen stále odkládáš?
  Umíš pracovat s lidmi, ale zatím nemáš dostatek lektorských zkušeností?

   

  Ať už jsi tělem i duší jogín, profík v domácí výrobě ekologické drogerie, tvůrčí kreativní duše, mistr na slackline, tvým domovem je taneční parket či divadlo anebo máš nějaký jiný skvělý talent, o který se chceš podělit s lidmi, které to zajímá, máme pro tebe nabídku!

  Nakaz ostatní svým nadšením pro věc a proveď je víkendovým workshopem s naší pomocí!

  Lektorování bude jen na tobě, ale my se postaráme o organizaci celé akce a také ti poskytneme parťáka, který se o organizaci postará i na místě.  Je to pro tebe dobrá příležitost v případě, že něco dobře umíš, ale uspořádat svůj vlastní workshop ses zatím neodhodlal/a. S námi máš možnost si něco takového vyzkoušet s  podporou profi koordinátorů a lektorů.

  CO ZÍSKÁŠ?

  • možnost lektorovat na zorganizované akci (nemusíš se starat o nic okolo)
  • self promo! Získáš první fanoušky a příznivce, kteří tě mohou doporučit dál a start tvé lektorské dráhy bude o to snazší!
  • naši podporu po celou dobu a propojení se zkušenými lektory
  • parťáka organizátora, který ti bude po celou dobu po ruce
  • zkušenost, která tě rozhodně posune dál
  • a jako poděkování za tvůj čas a práci taky jednu z odměn

  CO JE TO ZA AKCE?
  #Víkendy trochu jinak…tak říkáme seberozvojovým akcím, na kterých se narozdíl od našich dobrovolnických akcí nepracuje s lopatou, štětcem nebo kolečkem, ale na sobě. Ať už se jedná o akci zaměřenou na jógu a meditaci, kreativní zero waste nebo třeba improvizaci a divadlo, tyto akce spojuje chuť účastníků se rozvíjet a učit novým věcem.

  KDE SE AKCE KONAJÍ?

  V milých českých neziskových organizacích. Tam je skupině 8 až 15 účastníků zajištěno ubytování a jídlo. Účastníci tak svým poplatkem podporují právě činnost naší a zejména i těchto konkrétních neziskových organizací.

  JAK VYPADÁ PRŮBĚH AKCE?

  Na to žádnou šablonu nemáme, každá akce je jedinečná. V průběhu víkendu by se mělo uskutečnit několik naučných / praktických / hravých bloků, kde budeš lektorovat skupinu účastníků (jejich počet záleží na tvé preferenci, ideálně 8 – 15). Harmonogram a obsah těchto bloků bude čistě na tobě. Kromě toho je průběh víkendu volný – účastníci mají čas pro sebe, výlet do okolí, poznávání hostitelské neziskovky nebo společné volnočasové aktivity.

  CO JE TVŮJ ÚKOL?

  Dej nám vědět, že se ti tato možnost spolupráce líbí, a to nejpozději do 6.6., pak se spolu sejdeme a domluvíme všechny detaily

  • nejdříve se s námi poznat osobně a domluvit se na všech detailech
  • napsat krátký medailonek o sobě, aby účastníci věděli, na koho se těšit
  • připravit program – koncept, harmonogram a obsah svých bloků
  • promyslet technikálie – minimální a maximální počet účastníků, potřebný materiál, požadavky na zázemí, vzdálenost či velikost místa apod.

  S ČÍM TI POMŮŽEME?

  • zajistíme místo konání – najdeme vhodnou organizaci pro konání tvé akce a domluvíme s neziskovou ubytování, stravu i pronájem potřebných prostor
  • najdeme ti parťáka – organizátora, který bude řešit všechny organizační záležitosti v průběhu akce, připraví volnočasový program a bude ti při ruce
  • postaráme se o propagaci akce, přihlášky účastníků a komunikaci s nimi
  • pomůžeme ti s tvou přípravou akce a propojíme tě s dalšími lektory

  JAKO ODMĚNU za tvůj čas si navíc můžeš vybrat:

  • účast na jakékoliv dobrovolnické akci – jednodence, víkendovce nebo třeba týdenního workcampu v ČR
  • účast na jiném víkendu trochu jinak 
  • hodinu s profesionálním koučem, který ti pomůže připravit se na roli lektora

  V případě oboustranné spokojenosti z první spolupráce a chuti do další se s tebou rádi domluvíme na finanční odměně.

  KDO JSME?

  Jsme organizace Tamjdem. Od roku 2013 pomáháme lidem a různorodým českým neziskovkám růst. Pořádáme jednodenní, víkendové i týdenní dobrovolnické akce, kde skupiny dobrovolníků pomáhají neziskovkám s manuální prací, na kterou často nemají dostatek času, peněz nebo rukou. V roce 2020 jsme vytvořili koncept seberozvojových akcí, v rámci kterých účastníci neziskovkám nepomáhají manuální prací, ale podpoří je finančně.

  ŘÍKÁ TVOJE SRDCE ANO TÉHLE VÝZVĚ?

  Vyplň formulář a my se ti ozveme.

  Odpovědi na další otázky a spoustu informací najdeš na našich stránkách.

  Autor