Po dlouhých festivalových prázdninách bychom Vás rádi pozvali na festival KOLEM SVĚTA, který se bude konat konečně naživo ve dnech 27. – 28. listopadu 2021 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Ve dvou nabitých sálech a dvou nabitých dnech vás bude inspirovat mnoho zajímavých cestovatelů, spisovatelů, horolezců a dobrodruhů.

  Zajistěte si vstupenku ještě dnes na jednodenní nebo dvoudenní akci, a nebo v kombinaci s ONLINE maratónem cestovatelských přednášek, které vysíláme každý večer ONLINE s cestovateli z celé České republiky.

  Za KOLEM SVĚTA zdraví Karel Wolf

  „Chodil jsem do skautu a jednou mi kamarád navrhl, abychom se vydali na moot, což je mezinárodní setkání starších skautů konané jednou za čtyři roky, do Mexika. A tak jsme jeli na „expedici“. Na setkání jsme strávili čtrnáct dní, potom jsme jeli na Yucatán a do Guatemaly… a cestování mě naprosto nadchlo. Byla to pro mě velká exotika, bavilo mě dokumentovat všechno, co jsem viděl, a po návratu o tom vyprávět svým vrstevníkům, kterým jsem připadal jako velký cestovatel.“ … říká o svých začátcích Karel Wolf, kterému označení cestovatel právem přísluší. Vystudoval Přírodovědeckou fakultu UK a po Mexiku následovala Indonésie, Guatemala, Bolívie, Peru, Ekvádor, Argentina, Chile, Kambodža, Bangladéš, Indie, Nepál, Barma, Laos, Čína, Malajsie, Thajsko, Maroko, Kuba, Malawi, Antarktida, Austrálie,..

  http://www.cestovatelskestredy.cz/osobnosti/karel-wolf

  Poznávat, poznávat, poznávat! Toto sousloví patrně nejlépe charakterizuje muže, který stál u zrodu cestovatelského festivalu Kolem světa, Karla Wolfa. Festival se stal centrem dění pro všechny cestování chtivé, anebo o cestování snící nadšence. Je v podstatě spojkou pro všechny, kteří se kdy na nějakou dobrodružnou cestu vydali, případně cestování na vlastní pěst zvažují, anebo cestovat nemohou. Těm všem nabízí festival ochutnávku v podobě osobních setkání návštěvníků s cestovateli a fotografy, ale také návštěvníků mezi sebou.

  Celý rozhovor s Karlem Wolfem najdete zde:
  http://www.ibestof.cz/cestovani/rndr.-karel-wolf—poradatel-cestovatelskeho-festivalu.html

  Se svou ženou Janou pomáhá dětem v Indonésii:
  www.kintari.org