Po prázdninových brigádách Malý princ otevírá v září 2004 nový otevřený klub pro děti a mládež na Císařské louce. V areálu www.kanoeteam.cz si kluci a holky opravili klubovnu. U klubovny je veliká louka s hřištěm a ohniště.
  „V Praze je zatím otevřených klubů velmi málo“, říká vedoucí klubu Ondra. „Potom, co nám vzali klubovnu ve Žlutém domečku a všude tvrdili, že už neexistujeme, jsme nedoufali, že se nám podaří klub rozjet.“
  Ve spolupráci se soukromým vlastníkem pozemku, který vyšel Malému princi vstříc, se kluci a holky dali do díla. „Z docela zchátrálé kůlny jsme vykouzlili krásný útulný sálek, kde se dá dělat spousta věcí,“ ukazuje kluk z Ukrajiny Žeňa.
  Malému princi pomohli tatínkové dětí, mladí lidé a hlavně kluci a holky ze Smíchova. „Řekli jsme jim, co tam děláme a oni přišli a pomohli“, povídá Ondra.
  Od září plánuje Malý princ rozjet spoustu bezvadných kroužků a oddílů v jednom otevřeném klubu. „Na nízkopraháč si zatím netroufáme, i když i to je v budoucnu možné. Záleží na dohodě s majitelem, jak to bude vůbec klapat“, prezentuje předsedkyně sdružení Petra.
  V klubu bude fungovat kroužek Malých záchranářů, indiánský oddíl pro kluky a holky, možná se roztočí i oddíl kanoistiky a raftingu, pro malé umělce se otevře kroužek netradičních výtvarných a uměleckých dílek. Bude se chodit na pravidelné plavání, na výpravy a akce.
  „Je to báječné místo pro dětskou řádivost,“ oznamuje Ondra.“Na louce se dá hrát fotbálek, na hřišti volejbal, ve Vltavě se můžou děti koupat. Pro děti můžeme dělat čas od času společné ohně, pro starší diskotéku nebo nějaké promítání. Je to tu prostě fajn“.
  Klub vnikl za vydatné pomoci a ochoty pana Dušana Stundla z www.kanoeteam.cz, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a dalších dobrých lidí, kteří nezištně pomohli.
  Více aktuálních informací najdete na http://www.kz5.malejprinc.cz.