O víkendu 15. – 17. 10. 2004 proběhne v Liberci 2. ročník akce Regionální všestranná výměna zkušeností. Jedná se o regionální verzi celostátní CVVZ, kterou budete možná mnozí znát. Svou náplní je vhodným doplněním výchovy a vzdělávání dorůstajících rádců, instruktorů, ale i zajímavým zdrojem inspirace pro vedoucí jakéhokoliv věku.
    A co účastníky čeká a nemine? Vyzkouší si jak se dá při táboření využít indiánských prvků, naučí se rozdělávat oheň pomocí troudu, výletem do teplých krajů bude taneční dílna flamenga, s lektorem z ČČK si poví o krizových situacích a jak jim předcházet a vyzkouší si jak se dá zábavnou formou vyučovat první pomoc, ale čeká je i noční maratón her nebo beseda s cestovatelem o jeho treku po indických Himalájích.
    To a mnoho dalšího připravili organizátoři z Rady dětí a mládeže Libereckého kraje a jejich spolupracovníci pro všechny zájemce. Program a další informace budou během září aktualizovány na www.radamlk.cz/rvvz. Již nyní zde naleznete přihlášku, tak neváhejte a zajistěte si včas místo na téhle skvělé akci!

    Autor