13. srpna 2004 byl v kavárně Slávie založen Prague Speakers Club jako v ČR v pořadí třetí anglicky mluvící klub z rodiny Toastmasters International, zájmového občanského sdružení, které vzniklo s cílem upevňovat řečnické, prezentační a komunikativní dovednosti v angličtině. Posláním pražského klubu stejně jako všech 9 500 mezinárodních klubů v 87 zemích světa je vytvářet vzájemně se podporující, pozitivní prostředí, ve kterém má každý z jeho členů příležitost pracovat na svých komunikativních ale i řídících schopnostech, upevňovat tak nejen své dovednosti ale i svou sebedůvěru a to navíc i v cizím, anglickém jazyce.
    Klub je otevřen všem zájemců, a jeho členem se může stát každá osoba starší 18 let se znalostí angličtiny na úrovni, která umožňuje účast v programu.
    Přijďte se podívat na první „ukázkovou“ dvouhodinu klubové činnosti 29. září nebo na kterékoliv další setkání, které se bude stejně jako první „demo meeting“ konat vždy ve středu od 18 do 20 hodin v Klubu techniků, Novotného lávka 5, Praha 1.
    Kontakt: Svatava Švihlíková, 732460304