V sobotu 13. listopadu 2004 se v Kulturním domě Vltavská, Praha 7 (stanice metra Vltavská) uskuteční tradiční již XXI. Setkání lidových muzik z Prahy a pozvaných hostí z regionu Domažlicka a Moravského Slovácka. Festival domácích muzik s folklorní tématikou má za cíl seznamovat veřejnost s bohatými tradicemi lidové kultury regionů a oblasti nejenom České republiky. Hlavním pořadatelem festivalu je Folklorní sdružení Kytice, které bylo již u zrodu této velkolepé akce v roce 1980, Folklorní sdružení ČR, Městská část Praha 7 a Dům kultury Vltavská. Festival se koná pod záštitou Igora Němce, rádního Hl. města Prahy a Ivany Kučerové, starostky MČ Praha 7.
    Festival bude zahájen v sobotu 13. listopadu v 16:00 hod. znělkou FOS ČR a vystoupením 10 lidových muzik.
    Od 20:00 hod. se představí ve velkém sále KD Vltavská zúčastněné muziky při lidové veselici, která pokryje všechny regióny ČR i našich sousedů. Festival XXI. Setkání lidových muzik rozhodně přispěje k rozvoji pospolitosti společnosti nejenom folklorních menšin žijících v Praze, ale i k dalšímu rozvíjení folkloru a uchování lidových tradic regionů a oblastí celé ČR.
    Hlavními mediálními partnery festivalu jsou Český rozhlas, Mediatel Zlaté stránky, Radio Proglas a Dětská tisková agentura. Významným partnerem je také Ochranný svaz autorský Praha, Sdružení Tradice ČR a ostatní sponzoři