miss pláže 2004

    Těšte se na sobotu 16. dubna 2005! Kdo jste nemohli být na Plážovém plese 2003 a 2004 ve vyprodané pražské Lucerně a slyšeli jste o něm jenom z doslechu, teď je ta pravá chvíle tuto chybu napravit. Nezapomeňte upozornit i všechny členy vaší organizace od 15 let nahoru: tentokrát se nemusí v Lucerně pařit v kvádrech a motýlech – známé tropické klima Lucerny bude základem pro prožitek večera na karibské pláži. Povinné odění je tudíž letní (šortky, trika, letní šaty) nebo tradiční šat Kreolů a karibských národů.

    Hraje YoYo Band, nejlepší ska kapela Polemic a profi sambové bubenické formace Tam-tam Orchestra a Tam-Tam Batucada. Nebude chybět pravá písečná pláž a kromě tradiční výuky salsy, soutěže o královnu pláže, tomboly a prodeje zmrzlinových novinek letošní sezóny od Schöllera se nově můžete zúčastnit soutěže v potápění – všechno bude připraveno na místě.

    Účastí spojíte příjemné s užitečným, neboť případný výtěžek půjde na prevenci rasismu a xenofobie prací s dětmi a mládeží a na podporu dobrovolnické práce.

    Lístky po 249 Kč jsou k dostání ve všech předprodejích TicketPro včetně Lucerny. Ještě výhodnější je, když nabídnete pomoc při přípravě plesu: při malování výzdoby, výlepu letáků a plakátů po Praze či jako pořadatelská služba. Za to dostanete režijní vstupenku. Očekává se opět vyprodáno, tentokrát už dlouho dopředu. Podrobnosti i fotky z minulých ročníků najdete na www.plazak.cz

    Pořádá Duha – sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi.