37. dětský filmový a televizní festival Oty Hofmana v Ostrově

  Během dětského filmového a televizního festivalu Oty Hofmana v Ostrově a měsíc před ním budou promítány české filmy, které byly natáčeny na vybraných hradech a zámcích v České republice. Těchto památek bylo vybráno celkem devatenáct. Jsou to tyto hrady a zámky: Červená Lhota, Červený Hrádek, Český Krumlov, Hluboká, Zvíkov, Horšovský Týn, Rábí, Konopiště, Buchlov, Buchlovice, Vranov nad Dyjí, Pernštejn, Kost, Trosky, Bouzov, Okoř, Valeč, Lednice a Sychrov.

  Sbírání razítek
  Jak ze seznamu vyplývá, jsou památky rozmístěny po celé republice tak, aby se soutěže mohl účastnit každý, kdo se zajímá o českou historii a rád cestuje.
  Vítězem soutěže se stává ten, kdo bude vylosován při slavnostním zahájení festivalu 11. října 2005. Aby se mohl soutěžící této hry účastnit, musí na kartičku, kde jsou předtištěny výše uvedené památky, nasbírat minimálně 5 razítek a tuto kartičku nejpozději do 30. září 2005 zaslat na adresu Dům kultury Ostrov, Mírové nám. 733, 363 01 Ostrov. Kartičku si můžete stáhnout a vytisknout na stránkách www.festivalostrov.cz, popř. vám bude na vyžádání vydána na uvedených památkách v informačních centrech nebo vám ji můžeme zaslat na adresu, pokud si o ni napíšete. Razítka můžete sbírat od 1. května 2005.
  Vylosovaný výherce obdrží digitální fotoaparát a další výherci festivalová trika a upomínkové předměty.

  Rodina na výletě
  Této soutěže se může účastnit každá rodina, která pošle na adresu Dům kultury Ostrov, Mírové nám. 733, 363 01 Ostrov nebo na e-mailovou adresu festival@dk-ostrov.cz zajímavou fotografii své rodiny z jakékoli památky. Uzávěrka soutěže je do 30. září 2005. Na vítěze čeká digitální fotoaparát. Další v pořadí vyhrává festivalová trika a upomínkové předměty.

  Pohlednice
  Každý, kdo do 30. září 2005 zašle na adresu Dům kultury Ostrov, Mírové nám. 733, 363 01 Ostrov pohlednici z jakékoli památky, bude zařazen do slosování o festivalová trika, permanentní vstupenky a další upomínkové předměty. Na pohlednici nezapomeňte napsat svou adresu.

  Autor