Ostrovský festival bude letos ve znamení pohádek a hradůDigitální fotoaparát, festivalová trička nebo upomínkové předměty. To jsou dárky pro vítěze prázdninových soutěží 37. dětského filmového a televizního festivalu Oty Hofmana v Ostrově. Pravidla jsou jednoduchá a navíc při plnění soutěžních podmínek poznáte vzácné historické památky a nádherná místa naší republiky. Snadno tak můžete využít třeba i svých prázdninových cest s oddílem či klubem. Losování výherců proběhne při slavnostním zahájení festivalu 11. října 2005 v Domě kultury v Ostrově.

  Sbírání razítek
  Během festivalu a měsíc před ním budou promítány české filmy, které byly natáčeny na vybraných hradech a zámcích v České republice. Jsou to: Červená Lhota, Červený Hrádek, Český Krumlov, Hluboká, Zvíkov, Horšovský Týn, Rábí, Konopiště, Buchlov, Buchlovice, Vranov nad Dyjí, Pernštejn, Kost, Trosky, Bouzov, Okoř, Valeč, Lednice a Sychrov.
  Kdo se chce do této soutěže zapojit, musí na zvláštní kartičku nasbírat minimálně 5 razítek z výše uvedených památek. Kartičku si můžete stáhnout a vytisknout na stránkách www.festivalostrov.cz nebo vám ji poskytnou v informačních centrech na uvedených hradech a zámcích.

  Fotka z výletu
  Této soutěže se může zúčastnit každá rodina, dětský oddíl nebo jakýkoli jiný kolektiv, který pošle zajímavou fotografii své rodiny z jakékoli památky.

  Pohlednice
  Také pohlednice z jakékoli památky zaslaná na festivalovou adresu bude zařazena do závěrečného losování.

  37. dětský filmový a televizní festival Oty Hofmana v OstrověUzávěrka všech tří soutěží je 30. září 2005. Adresa, na kterou je třeba pohlednice, fotky nebo vyplněné kartičky poslat je: Dům kultury Ostrov, Mírové nám. 733, 363 01 Ostrov. Použít můžete i e-mailovou adresu festival@dk-ostrov.cz.
  Na všechny soutěžní zásilky nezapomeňte napsat zpáteční adresu.

  Autor