Několik posledních dní zbývá do uzávěrky soutěže mezinárodního projeku pro mládež Go Europe Go. Stále ještě se můžete zapojit do soutěže o prodloužený víkend a účast na mezinárodní párty pro mládež v Drážďanech a další zajímavé ceny. Uzávěrka soutěže je v pátek 5. srpna 2005.

  Mezinárodní projekt pro mládež Go Europe Go probíhá v pěti zemích a čtyřech jazycích. Je určen mladým lidem mezi 12 až 21 lety, kteří se nebojí objevovat cizí země, jazyky a kultury. Právě takoví mladí lidé mají určitě mnoho nápadů na vylepšení výuky jazyků. Také už se jistě setkali s nějakým Němcem, Polákem, Rakušanem nebo Slovincem. Možná se jim v cizí zemi přihodil i nějaký ten „trapas “.

  Právě tyto zážitky nebo náměty mohou být soutěžním příspěvkem v soutěži projektu Go Europe Go. Formě příspěvků se nekladou žádné meze, přivítáme reportáže, videonahrávky nebo fotodokumentace. Více o pravidlech soutěže najdete na stánkách pro ektu www.go-europe-go.net. Hlavní výhrou je prodloužený víkend zakončený mezinárodní párty pro mládež v Drážďanech v září tohoto roku. Hlavní sponzor projektu věnoval do hry jako speciální cenu také nový vůz smart.
  Mezinárodní projekt Go Europe Go probíhá v České republice, Polsku, Německu, Rakousku a Slovinsku. Je podporován Evropskou komisí a firmou Daimler Chrysler.

  Kontakt:
  Kateřina Lehečková
  tel: 377 634 753, mobil: 777 085 704
  e-mail: lehecko@tandem.zcu.cz nebo tandem@go-europe-go.net

  Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže TANDEM
  Koordinierungszentru deutsch-tschechischer Jugendaustausch
  Jungmannova 3,C -301 36 Plzeň,
  Tel.:+420/377 634 755, Fax:+420/377 634 752
  e-mail:tandem@tandem.zcu.cz
  http://tandem.adam.cz

  Autor