K 15. narozeninám Radia Kulíšek LánovKulturní program v Dolním Lánově doplní krátké filmy natočené v Krkonoších. Mladí herci se představí také v Markidparku Černý Důl.

  Dětské Radio Kulíšek oslaví 6. března 2009 15. narozeniny. V průběhu celého roku proběhne několik kulturně-zábavných pořadů pro veřejnost, které připravili mladí redaktoři a moderátoři.

  Návštěvníci narozeninových oslav se 13. března od 16,30 hodin v kulturním domě Děvín v Dolním Lánově dozvědí zajímavosti z filmového zákulisí.

  K 15. narozeninám Radia Kulíšek Lánov„V pořadu Jak se točí film se představí mladí herci z televizních seriálů a filmového plátna. Michaela Doubravová, Milan Peroutka, které diváci znají například z Ordinace v růžové zahradě, a další mladí herci pozvou návštěvníky do filmového zákulisí. Na závěr promítneme krátké snímky, ve kterých naši protagonisté nejen účinkují, ale podíleli se na nich i jako produkční, technici, maskéři,“ říká produkční Letní herecké školy Petr Kubálek.

  14. března odpoledne budou mladí herci uvádět společně s moderátory z Kulíšku animační program ve Skiareálu K2 Černý Důl. Slalom na pekáčích z trouby, hod do Krakonošovy truhly nebo přechod Trautenberkova území doplní další zajímavé hry a soutěže.

  Hraní a soutěžní klání začínají úderem 14. hodiny v Markidparku Černý Důl.

  foto archiv Radia Kulíšek

  Autoři