Výstava s názvem Prokletí zlata – 1000 let zlata Inků, která je k vidění v Nejvyšším purkrabství Pražského hradu, byla pro velký zájem veřejnosti prodloužena do 31. 10. 2009 (denně 10-18h). Zejména v době letních prázdnin by mohla být příjemným zpestřením aktivit pořádaných Vaší organizací.
  Využijte této jedinečné nabídky a umožněte Vašim členům a klientům, aby se seznámili s tématikou andských kultur prostřednictvím atraktivní výstavy. Děti do 18 let platí zvýhodněné vstupné 60,- Kč/osoba (min. 10 dětí) stejně jako školy, doprovod má vstup zdarma (dle počtu žáků, ale vždy min 1 osoba).
  Podrobnější informace na webových stránkách www.zlatoinku.cz

  Výstava nabízí téměř 90 originálních zlatých předmětů říše Inků a předchozích andských kultur starých až 2500 let. Tato soukromá sbírka muzea v peruánské Limě se v České republice objevuje úplně poprvé a v Evropě ji zhlédli dosud jen návštěvníci v Německu.
  Výstava představuje exponáty, které návštěvníkům podávají přehled o tradicích a obřadech andských kultur před vpádem Evropanů. Vedle šperků a ozdob s mytologickými výjevy se zde nacházejí předměty denní potřeby a hudební nástroje, jež patří ke kulturnímu dědictví Peru.
  Lze si objednat také komentovanou prohlídku s průvodcem (500,- Kč / skupina, max. 30 osob, viz formulář v příloze). V případě zájmu Vám poskytneme pracovní listy k interaktivní návštěvě výstavy, zašleme letáky a plakáty..

  Podrobnější informace k výstavě najdete na našich webových stránkách www.zlatoinku.cz .

  Vstupenky lze v případě zájmu objednat také jednorázově na fakturu. Kontaktujte nás, prosím, na e-mailové adrese kontakt@zlatoinku.cz nebo na telefonních číslech 220 512 928, 776 775 723.

  Autor