Neziskovky.cz Klub Neziskovky.cz je určen pro všechny neziskové organizace bez ohledu na region či obor, ve kterém působí. Na rok 2009 jsme navýšili slevu na 15 % u otevřených kurzů a konzultací z oblasti práva, účetnictví a daní. Pro stálé členy je připravena novinka – věrnostní bonus! Členství v Klubu Neziskovky.cz vám přinese mnohé výhody.

  Například:
  * Slevy 15 % na otevřené kurzy Neziskovky.cz (v roce 2008 sleva 10 %)
  Kurzy jsou určené zejména pracovníkům všech typů neziskových organizací, kteří jejich prostřednictvím získávají informace a znalosti nezbytné pro kvalitní a profesionální práci. Neziskovky.cz dlouhodobě spolupracují s týmem kvalifikovaných externích lektorů.

  * Sleva 15 % u konzultací z oblasti práva, účetnictví a daní (v roce 2008 sleva 10 %)
  Neziskovky.cz zprostředkovávají za zvýhodněných podmínek profesionální konzultace s odborníky na právo, účetnictví, a daňové poradenství neziskových organizací.

  * Grantový kalendář – pravidelná rozesílka
  Grantový kalendář je týdenní e-mailem zasílaný přehled aktuálních uzávěrek grantových či výběrových řízení a programů, ve kterých mají české neziskové organizace možnost žádat o poskytnutí finančních prostředků na své projekty.

  * Zpravodaj Svět neziskovek – vychází každou první středu v měsíci
  Součástí zpravodaje je také informační servis Klubu Neziskovky.cz. Zpravodaj obsahuje důležité aktuální zprávy, odkazy a nabídky pro neziskové organizace a informace poskytnuté ostatními neziskovými organizacemi. Je rozesílán e-mailem ve formátu PDF.

  Další slevy můžete jako členové Klubu Neziskovky.cz můžete získat na zapůjčení techniky (zpětný projektor, video, TV, flipchart apod.), na publikace vydané organizací Neziskovky.cz a některých dalších nakladatelství, překlady, korektury textů, webhosting a mnoho dalších výhod, také možnost bezplatné distribuce informací prostřednictvím Informačního servisu Klubu Neziskovky.cz.

  Více na www.neziskovky.cz

  Autor