Národní parlament dětí a mládeže pořádá svůj první ples Ples Národního parlamentu dětí a mládeže se uskuteční dne 27. března 2010 v prostorách Společenského centra Bystrc, Odbojářská 2 v Brně. Tento ples je příležitostí setkání všech parlamenťáků z celé ČR, všech lidí zasvěcených do participace, známých a přátel.

  V průběhu plesu bude možné ochutnat úžasné koktejly a dobroty všeho druhu. O zábavu se postarají samotní členové parlamentů prostřednictvím kreativních vystoupení. Ať už se jedná o zpěv, tanec aj. Hudební složku, která nenechá žádné nohy klidné, obstará kapela Kanci paní nadlesní.

  Národní parlament dětí a mládeže pořádá svůj první ples Tento ohňostroj zábavy, smíchu a tance začne v 19:00 a potrvá do 23:55.

  Pokud někdo bude chtít okusit trošku vzrušení, bude k dispozici bohatá tombola, kde Vás čeká jazykový kurz od Tutoru dle výběru, workcampy zdarma od sdružení dětí a mládeže Duha, poukaz na hotel Prokopka, náušnice, CD, encyklopedie, trička a mnoho dalšího.

  Národní parlament dětí a mládeže (NPDM) Cena samotného lístku je pro mladé aktivní parlamenťáky v hodnotě 160,- Kč a pro veřejnost v hodnotě 200,- Kč. Součástí vstupenky bude také při příchodu malý dáreček. Pokud budete potřebovat, je možnost zajistit si ubytování 50,- Kč/noc v nedaleké ZŠ.

  Těšíme se na Vaši účast a doufáme, že se budete dobře bavit.

  Autoři