Z vernisáže fotografické výstavy Duhy Tangram v prostorách pražského NICM (foto archiv Marie Wolfové)V úterý 23. 11. 2010 jsme slavnostně zahájili výstavu našich fotografii, které zachycují okamžiky z našich činností, z mezinárodních výměn mládeže i z celoroční práce s dětmi a mladými lidmi. Dostali jsme možnost uspořádat tuto výstavu v prostorách Národního informačního centra mládeže (NICM), Na Poříčí 4, v Praze. Výstava bude otevřena veřejnosti do konce roku. Zároveň jsme tím chtěli poděkovat všem, kdo naši činnost finančně podporují.

    Z vernisáže fotografické výstavy Duhy Tangram v prostorách pražského NICM (foto archiv Marie Wolfové)Vernisáže se zúčastnili naši němečtí kamarádi z Berlína, s kterými jsme měli zrovna společný projekt v Praze. Předvedli jsme fotografie, promítli několik videozáznamů z našich aktivit a také dvě naše členky z konzervatoře pro slabozraké a nevidomé nám krásně zazpívaly.
    Duha - sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesiToto hezké setkání potvrdilo, že je naše činnost potřebná, užitečná a přináší našim členům mnoho krásných dojmů, zážitků i znalostí. Budeme se i nadále snažit, aby náš Tangram mohl i v budoucnu připravovat a pořádat smysluplné aktivity pro volný čas mládeže a integraci mladých lidí s handicapem.

    http://www.duha.cz/duzina/duha-tangram