občanské sdružení Hodina HHodina H zažila další rok plný pestrých aktivit. V roce 2010 se Hodina H zapojila do mnoha různých mezinárodních projektů, uspořádala první Čokoládovou hodinu, tančila během dalšího úspěšného ročníku Regionu tančí, dosáhla světového rekordu, podílela se na vytvoření Kapesního manuálu občana a zároveň přispěla k osobnímu rozvoji mnoha mladých lidí v rámci víkendových seminářů a volnočasových klubů v Centru neformální výchovy a vzdělávání, mezinárodních projektů v České republice i zahraničí a dalších aktivit třeba i v Informačním centru pro mládež Pelhřimov.

    Co čeká Hodinu H v roce 2011? Samotný počátek nového roku bude pro Hodinu H velmi perný. Hned od prvního týdne v lednu hostí v Pelhřimově mezinárodní výměnu mládeže „Life of grown-ups“ neboli „Život dospěláků“ podpořenou programem Mládež v akci. Projekt se koná od 7. do 15. ledna v Pelhřimově za účasti mládeže od 13 do 17 let ze Španělska, Švédska, Estonska, Portugalska a České republiky. Hned poté spolupořádá Hodina H mezinárodní školení ve Španělsku o viditelnosti projektů. Pak přijde únor a to má Hodina H na starost projekt partnerství měst na téma participace. Jde o dlouhodobé partnerství měst Megarra z Řecka, Arenzano z Itálie, Silla ze Španělska, Brest z Francie a Pelhřimov z České republiky. Tentokrát setkání uspořádá Hodina H od 31. ledna do 6. února. Během tohoto projektu navíc mohou všichni ochutnat již druhý ročník Čokoládové hodiny.
    Čokoládovou hodinu pro Vás Hodina H připravila na úterý 3. února v KD Máj v Pelhřimově. Letos bude opět sladká, lákavá, v různém stavu, různých vůní a navíc i mezinárodní a plná soutěží. Nese název Čokoládová hodina aneb Sladká Vysočina.

    Samozřejmě je toho mnohem víc pro rok 2011. Kluby volného času, tradiční akce, mezinárodní projekty, aktivity v Informačním centru pro mládež Pelhřimov a Centru neformální výchovy a vzdělávání.