Sdružení Hodina H z Pelhřimova vysílá mladé lidi na mezinárodní výměny v rámci programu Mládež v akci - toto byl projekt Občanské sdružení Hodina H vyslalo další skupinu z České republiky na mezinárodní výměnu mládeže v rámci programu Mládež v akci. Náhodou šlo opět o Litvu a město Rokiškiš. Rokiškiš se nachází nedaleko lotyšských hranic a obyvatelstvo tvoří 14 tisíc místních občanů. Projekt nesl název Take it.

    Sdružení Hodina H z Pelhřimova vysílá mladé lidi na mezinárodní výměny v rámci programu Mládež v akci - toto byl projekt Jednou z českých účastnic byla Aneta z Rokytnice nad Rokytnou, která nám o výměně vyprávěla: „Program se mi velice líbil. Dost jsem obdivovala litevský tým pro jejich aktivitu a ochotu. Dělali vše na 100%. Nechápala jsem, kde vzali tolik energie, aby nás neustále motivovali do nějaké aktivity a činnosti. Účast na jejich místních oslavách pro mě byla čest, i když jsem měla dost trému a nebyla jsem si tolik jistá, že to zvládnu nacvičit. Nakonec vše dobře dopadlo. Jsem moc ráda, že jsem tuto zemi navštívila. Zlepšila jsem si angličtinu, poznala nové lidi a hlavně trochu poznala Litvu, místní lidi a jejich zvyky,“ líčila průběh pobytu Aneta.

    Sdružení Hodina H z Pelhřimova vysílá mladé lidi na mezinárodní výměny v rámci programu Mládež v akci - toto byl projekt Občanské sdružení Hodina H z Pelhřimova vysílá děti, mládež, dospělé i seniory na mezinárodní projekty v rámci různých programů. Zájemci o více informací mohou navštívit webové stránky www.hodinah.cz nebo Centrum neformální výchovy a vzdělávání a Informační centrum pro mládež Pelhřimov v Hrnčířské ulici v Pelhřimově.

    občanské sdružení Hodina H