Škola v pohybu je dvouhodinový workshop, určený učitelům všech stupňů škol a pracovníkům s organizovanou mládeží, jako jsou sdružení dětí a mládeže, sportovní kluby a podobně.

  Organizátoři akcí jako jsou školní výlety, školy v přírodě, letní tábory, víkendové akce či sportovní soustředění mají zájem o nové náměty a inspirace. Workshop nabídne a přiblíží zajímavé destinace, možnosti vhodného ubytování a programu. Vystavovatelé nabídnou slevy pro skupiny a speciální podmínky pro organizované dětské kolektivy.

  Workshop „Škola v pohybu“ v roce 2007 zahájili Pavel Hofrichter z infocentra Borovice vpravo a tehdejší předseda ČRDM Pavel Trantina Workshop pro učitele a vedoucí dětských kolektivů na veletrzích GO REGIONTOUR 2012

  Kdy: od 13:00 – 15:00, pátek 13. ledna 2012 v pavilonu P, sál P1

  Vstupné: 100,- Kč (jedná se o zvýhodněné vstupné na celý veletrh GO REGIONTOUR 2012, vstupné na workshop se neplatí.)

  Škola v pohybu 2007 - na ekologické téma hovořil Martin Kříž Cílem celého setkání je zprostředkování kontaktů mezi učiteli či pracovníky dětských sdružení a poskytovateli služeb v cestovním ruchu, kteří se právě na tuto cílovou skupinu zaměřují.
  Prezentovat se zde budou provozovatelé ubytovacích zařízení určených pro ubytování skupin, cestovní kanceláře s nabídkou pro kolektivy, muzea, památky, mikroregiony s celkovou nabídkou turistických cílů a zajímavostí. Jedním z atributů, na které bude kladen důraz, je nabídka cenových zvýhodnění pro dětské a mládežnické kolektivy.

  Odborným garantem celého workshopu je Informační centrum Borovice.cz, které se v oblasti cestování skupin a dětské rekreace pohybuje již více než 13 let.

  Součástí programu budou i přednášky a prezentace jednotlivých nabídek pro školní turistiku, prezentace regionů, tématické diskuse. Na konci programu bude i slosování vizitek účastníků o zajímavé ceny, které věnuje Borovice.cz a jednotliví partneři a vystavovatelé tohoto setkání.

  Registrace na setkání na webu:
  www.bvv.cz/registrace
  Tam vyberete veletrh GO/REGIONTOUR 2012, zadáte email, kam vám přijde potvrzovací pdf, dále kód SKOLA2012 (velká písmena bez mezer) pro zlevněné vstupné a pak pokračujete v registraci.

  Další informace:
  Koordinátorem setkání je Pavel Hofrichter, hofrichter(zavináč)rain.cz, 603 840 883

  Autor