Putovní výstava foto-momentek od českých účastníků workcampů v roce 2011 se vydala na cestu. Fotosoutěž , které se účastnili loni na podzim workcampoví dobrovolníci (http://www.trochujinak.cz/workcampy/fotosoutez/), byla vyhlášená v souvislosti s Evropským rokem dobrovolnictví na téma „Co pro tebe znamená dobrovolnictví ?“

  Kde si můžete fotky v současné době prohlédnout? Od 3. 2. do 29. 2. 2012 v Čajovně pod stromem čajovým, v místě provoněném dálkami. Zde můžete načerpat také inspiraci pro vaše další letní dobrodružství. Je libo Franci, Holandsko, Island, čaj z Cejlonu nebo nějaké větší dálky?

  Barbora Robková - Da Vinci (z fotosoutěže z workcampů Duhy 2011) V březnu výstava zavítá do Národního informačního centra mládeže (NICM) do Prahy 1, na Poříčí, duben je ještě v jednání a proto pořád tajemstvím :), během května projasní obrázky stěny kavárny Iluze, a to je fakt.

  Doprovodný program se připravuje, informovat vás budeme samozřejmě včas.

  Martina Kotková - Jako andílek (z fotosoutěže z workcampů Duhy 2011) A co že to jsou ty workcampy? Přeci mezinárodní krátkodobé dobrovolnické projekty v zahraničí, kam vás může vyslat také Duha. Zpravidla se jedná o dvoutýdenní akce, během kterých se pěti až dvacetičlenná skupina lidí z celého světa podílí na pomoci veřejně prospěšných projektů či aktivit z různých oblastí. Např. v ekologii, umění, ochraně památek, práce se znevýhodněnými lidmi, ale i organizaci kulturních akcí. Je to spousta poznávání, zábavy a dobrého pocitu z aktivně vyplněného volného času.

  Program Trochujinak - workcampy Duhy Přihlašování na workcampy pro sezónu 2012 začíná 15. března. Na dotazy ohledně workcampů vám rádi odpovíme.

  Jana Netíková
  koordinátorka projektu Workcampy, program Trochujinak
  workcampy(at)duha.cz

  Duha
  Senovážné nám. 24, Praha 1
  tel.: 234 621 374
  Projekt Workcampy je akreditován v rámci programu dobrovolnické služby Ministerstva vnitra ČR.

  Duha - sdružení dětí a mládeže pro volný čas, přírodu a recesi

  Autoři