Tomíci se již tradičně, popatnácté, zúčastnili celorepublikové Bambiriády.

    Pražská Bambiriáda se konala, stejně jako loni, na „Kulaťáku“ v Dejvicích. Vedle fotek ze slavnostního zahájení Bambiriády náčelníkem generálního štábu Armády České republiky generálem Petrem Pavlem a šéfem národní rady Alešem Sedláčkem (to proto, že armáda je tradičním partnerem bambiriádního dění a na přehlídce volného času se také představuje) může laskavý návštěvník našich stránek vidět rušný život kolem našeho stánku. Hry a radovánky z dílny Jiřího Choura a Ivoše Skočka lákaly stovky dětí hned první den. Zatímco u stánků některých jiných spolků návštěvníci jen krátce postáli, u tomíků se tvořily fronty.

    A-TOMDobrá vizitka, ne?

    U tomíků na Bambiriádě (foto Asociace TOM, Třinec, 2013)U tomíků na Bambiriádě (foto Asociace TOM, Český Těšín, 2013)Díky za pořadatelství pražské Bambiriády patří pražským oddílům TOM. Jmenovitě TOM 19195 Táborníci Žižkov, TOM 9922 Arachné, TOM 50601 Bodláci a TOM 50777 Viking.
    Připomeňme, že Bambiriáda v režii nebo za účasti tomíků probíhala i v dalších městech. Tam také patří díky našim oddílům – TOM 20603 Svišti, TOM 1303 Maracaibo, TOM 6111 Tuláci, TOM 4720 Hyperion a TOM 4302 Sirius.

    Autor