Pomáháte druhým? VŠEM teď pomůže vám.
    Studium VŠEM Vysoké školy ekonomie a managementu umožňuje nyní zaměstnancům nestátních neziskových organizací (NGO) studovat v rámci speciálního stipendijního programu za velmi výhodných podmínek nebo zcela zdarma.

    Projekt vznikl s myšlenkou podpořit ty, kteří pomáhají ostatním a pracují v neziskovém sektoru. Škola, proto vytvořila program Stipendium VŠEM pro zaměstnance NGO, který umožňuje čerpat slevu na studium v rozsahu 25 až 100% ze studijních poplatků. Obsahem celého stipendia není pouze finanční pomoc, ale i materiální a metodická podpora. Stipendium se navíc vztahuje na všechny studijní obory na bakalářském i magisterském stupni.

    Cílem samotného projektu je přispět k odstranění bariér v přístupu ke vzdělávání. Škola toho dociluje také díky unikátní modulové struktuře studia, která nabízí řadu výhod pro zaměstnané studenty např. v podobě výuky a zkoušek o víkendech. Dalším pozitivem je bezbariérový přístup v celé škole.

    Cesta k získání či doplnění potřebného vysokoškolského vzdělání je zase o něco příznivější pro lidi, kteří dělají náš svět lepším. Více informací o Vysoké škole ekonomii a managementu na adrese www.vsem.cz, informace o stipendijním programu naleznete na: http://www.vsem.cz/stipendium-pro-ngo.html