Nejlepší dobrovolnický Last minute Euro víkend 13. – 15. září! Vycestujte na 72 hodin do Berlína!

  Projekt ČRDM „72 hodin“ V rámci projektu 72 hodin – Ruku na to! ČRDM nabízí výjezdy pětičlenným týmům dobrovolníků na 72 hodin do zahraničí, a to úplně zdarma! Prvním nabízeným výjezdem je návštěva německého Berlína, kde budou zájemci dobrovolničit na 180. Rixdorfském koulení balíků slámy. Cestovné, ubytování a stravu hradí ČRDM.

  Podmínkou účasti je zaslání motivačního dopisu na adresu tomas.navratil@72hodin.cz do neděle 8. září a následné zapojení do jednoho z českých projektů 72 hodin v říjnu 2013.

  Uspořádejte přeshraniční projekt 72 hodin! Najděte si partnera ze zahraničí!

  Máte fungující sdružení nedaleko hranic? Pravidelně se potkáváte se sousedy z okolních států? Co takhle uspořádat společný projekt? Česká rada dětí a mládeže nabízí sdružením, která realizují projekt společně se zahraničním partnerem, příspěvek na dopravu, ubytování a popř. ochranné pracovní pomůcky. Příkladem takových společných akcí může být vyčištění hraniční stezky či uspořádání hudebního / tanečního vystoupení v zahraničním městě.

  V případě zájmu o uspořádání přeshraničního projektu nás prosím kontaktujte a svůj projekt zaregistrujte na www.72hodin.cz. Bližší informace o přeshraničních výměnách a pořádání přeshraničních projektů vám rád poskytne Tomáš Navrátil, tomas.navratil@72hodin.cz, tel.: 211 222 861.

  Autor