Rádi bychom vám nabídli možnost účasti na mezinárodním školení Plus up your projects! Train your team on Inclusion and Diversity, jehož účelem je sdílení zkušeností a posilování kapacit organizací v oblasti začleňování lidí se znevýhodněním do dobrovolnických a vzdělávacích projektů. Pořadatel projektu, organizace Grenzenlos, má dlouholeté zkušenosti v začleňování lidí se znevýhodněním do dobrovolnických a vzdělávacích projektů.
  Na tomto školení vytvoří prostor pro sdílení metod a zkušeností, posílení partnerství mezi organizacemi a účastníci společně vytvoří vzdělávací příručku shrnující sdílené informace k jejich dalšímu využití v domácích organizacích.
  Prosíme přečtěte si podrobnosti o projektu (viz odkaz dole) a v případě zájmu o účast se ozvěte s vyplněnou přihláškou (viz odkaz) do 6. 9. 2014 na adresu info@inexsda.cz.

  Termín: 12. – 18. 10. 2014
  Místo konání: Vídeň, Rakousko
  Finanční podmínky: strava a ubytování zajištěno, doprava zpětně proplacena do max. výše 180 Euro

  Podmínky účasti:
  – věk 18 let +
  – schopnost pracovat v angličtině
  – aktivní zapojení do práce organizace, ochota sdílet získané informace s kolegy a využít je v praxi
  – účast na školení v celé jeho délce

  S případnými dotazy neváhejte kontaktovat Janu Koňasovou, koordinátorku vysílání dobrovolníků do zahraničí organizace INEX – Sdružení dobrovolných aktivit (INEX-SDA): info@inexsda.cz

  Přihlášku najdete na:
  http://zahranici.crdm.cz/aktualni-nabidky/aktualni-nabidky-v-zahranici/hledame-3-ucastniky-na-mezinarodni-skoleni-se-zamerenim-na-inkluzi/