CVVZ je neformální setkání pro všechny, kteří pracují s dětmi a mládeží – ve školách, kroužcích, oddílech, centrech volného času i jinde.

  Nabízí nápady a inspiraci pro činnost, pomáhá rozšiřovat obzory, umožňuje navazovat kontakty a společně řešit výzvy.
  Její hlavní myšlenka je přátelství rozrůzněných.

  Letošní ročník CVVZ se vrací do Brna, které má s pořádáním CVVZ bohaté zkušenosti. CVVZ Brno 14. – 17. listopadu 2014 Abychom navázali na úspěšné předchozí ročníky, připravujeme pro tebe bohatý program s využitím všeho, co Brno může nabídnout. Díky státnímu svátku v pondělí 17. listopadu budeme letošní CVVZ delší – poběží až do pondělí.

  Program je již připraven a stačí si jen vybrat jednotlivé programy.

  Některé programy se budou dále postupně objevovat i v nás­ledujících dnech tak, jak nám je ještě někteří lektoři budou nabízet a vkládat do systému.

  CVVZ Brno 14. – 17. listopadu 2014 „Při přípravě akce jako CVVZ se nesmí věci jen tak nechat náhodě, proto se 3.—5. října odehrálo organizátorské soustředění na skautské základně Kaprálův mlýn. Vzhledem k tomu, že se část organizátorů viděla poprvé, bylo logické, že Řetězení, jak byla akce nazvána, zahájily hry na rozpoutání přátelské atmosféry. A v hravě-přátelské atmosféře se nesl celý víkend. Přestože se ve výsledku mohlo zdát snažení celkově spíše odpočinkové, aby účastníci přišli na jiné myšlenky, tento cíl byl až podružný. Koncept byl odhalen v závěru celého víkendu — hry byly cíleně vybírány tak, aby budoucí organizační tým empiricky pochopil nutnost komunikace a rozdíly mezi prací jednotlivců a skupiny.

  Věřím, že i Řetězení přispěje k tomu, že se budete mít na CVVZ příjemně a že si celý víkend užijete s patřičnou parádou,“ říká ve Zpravodaji brněnské CVVZ „Články“ Vojtěch ‚Gomi‘ Mrkývka, šéfredaktor Článků.

  Trocha statistiky: Našim účastníkům je průměrně 26.9 let. Nejvíce lidí se k nám chystá z města Brna. Nejhojnější bude zastoupení z organizace Pionýr.

  Brno, městská část Lesná

  Vlastní akce se uskuteční v prostorách ZŠ Milénova, ZŠ a MŠ Brno, Blažkova 9, středisko Milana Genserka, SVČ Lužánky – Brno-Lesná.

  Důležité termíny:
  CVVZ Brno 14. – 17. listopadu 2014 • Konec registrace na akci: 1. listopadu 2014
  • Konec platby převodem: 5. listopadu ve 23:59
  • Konec přihlašování programů: 7. listopadu ve 23:59
  • Konec přihlašování stravy a ubytování: 7. listopadu ve 23:59

  Pro koho je CVVZ:
  Pro všechny, kteří chtějí strávit příjemný víkend s lidmi „na stejné vlně“, něco nového se dozvědět a načerpat novou energii pro práci s dětmi a mládeží.

  Kapacita akce:
  Kapacita je omezena. Aktuálně počítáme s 600 platícími účastníky, cca 100 lektory a max 200 organizátory.

  Věkový limit:
  Věkový limit pro účast na akci je 18 let.
  Od 15 let možno s garantem – dospělým, který se za mladšího účastníka zaručí. Zdroj: www.cvvz.cz/noviny a www.cvvz.cz