Zahajovací koncert projektu Kecejme do toho se uskuteční v Lucerna Music Baru v úterý 24. března 2015 od 19:00 a přináší unikátní dramaturgický koncept.

  Projekt Kecejme do toho 5 startuje koncertem v úterý 24. 3. 2015 v Lucerna Music Baru

  Aktuální kapely jako jsou The High Corporation nebo Věc Makropulos vystoupí společně se slovenskou zpěvačkou, která si říká Katarzia, i známou klubovkou z Prahy Megaphone. O afterparty v hip hopových beatech se postará Maro (Prago Union). Vstupné na koncert je po zápisu do prezenční listiny a vyplnění krátkého dotazníku zdarma. Dotazník mohou návštěvníci nalézt na webových stránkách projektu v sekci Ke stažení či jej vyplnit rovnou na místě.

  Projekt Kecejme do toho 5 startuje koncertem v úterý 24. 3. 2015 v Lucerna Music Baru Headlinerem večera je nový projekt 2127sounds, který spojuje muzikanty známé z různých jiných projektů a vytváří novou doprovodnou kapelu pro MCs, rappery, nebo zpěvačky.
  Kytaru, synthy a samply zajistí kytarista Antonín Dlapa (Tonya Graves, Voila!, Anthony Dee, Oskar Maurice); na klávesy bude hrát Jan Steinsdörfer (producent a klávesista Ewy Farne); v kapele vystoupí dva bubeníci – Petr Hanák (Fallgrapp, The High Corporation) a Marek Antoňů (Nano Illusions, Anthony Dee); baskytaru, kontrabas a bassové synthy obstará Matěj Černý (Fehero Rocher). Kapela na pódiu doprovodí aktuálně sledovanou r’n’b zpěvačku Eriku Fečovou, Kata z Prago Union, Mr. Cocomana, Dr. Karyho, Olivera Lowe a Jena Hovorku.

  Kecejme do toho je projekt České rady dětí a mládeže. Přináší prostor pro reakci na témata týkající se společnosti na celostátní i evropské úrovni. Kecejme do toho zároveň nabízí prostor k řešení stávajících nebo nastolování nových témat. Projekt je financován Evropskou unií, konkrétně pak programem Erasmus+.

  Projekt Kecejme do toho tak přináší vlnu zajímavých nápadů, kterou budou moci fanoušci různých kapel zažít společně na jednom místě. Pro nové nápady a podněty, ať už se jedná o problémy na úrovni regionální, celorepublikové nebo na té evropské, bude na koncertě připravena zeď, kam zadaná témata mohou návštěvníci připíchnout. Tématy se bude projektový tým zabývat v dalších navazujících aktivitách.

  Kecejme do toho vol. 5 – Lucerna Music Bar
  24. 3. 2015
  vstup zdarma po vyplnění dotazníku

  Věc Makropulos, The High Corporation, Katarzia, Megaphone, 2127sounds feat Kato, Erika Fečová, Mr. Cocoman, Dr. Kary, Jen Hovorka, Oliver Lowe and friends

  www.kecejmedotoho.cz

  #kecejmedotoho

  Kecejme do tohowww.kecejmedotoho.cz
  Kecejme do toho (www.kecejmedotoho.cz)Projekt kecejme do toho (KDT) nabízí mladým lidem prostor pro vyjadřování jejich názoru, diskuzi i rozšiřování obzorů. A to v záležitostech, které se jich týkají jak v rámci ČR, tak v EU. Ovlivňovat dění a oslovovat představitele zúčastněných stran mohou několika způsoby.
  • Workshopy a diskuze – mladí lidé mohou spolu se svými vrstevníky i odborníky získat řehled o aktuálních tématech, jako např. nezaměstnanost mladých, školství či podpora mladých rodin. Při diskuzích mohou konfrontovat své názory s míněním vrstevníků, politiků, úředníků a dalších zajímavých osobností.
  • Pracovní skupiny – mladí mohou utvářet stanoviska ke konkrétním tématům, jimiž se zabývají ministerstva či EU.
  • Strukturovaný dialog mládeže – zapojením do tohoto procesu, ať už formou dotazníků či účastí na workshopech nebo v pracovních skupinách, mohou účastníci vyjádřením svého názoru směrovat dění v EU.
  • Vím, proč volím – kampaň, již KDT pořádá pro zvýšení informovanosti o volbách. Mladí lidé jejím prostřednictvím mohou získat nezávislé informace o volbách samotných (českých i evropských), o jednotlivých kandidátech a zúčastněných politických stranách. Objektivní informace jim mají napomoci při rozhodování, koho volit. Součástí kampaně jsou i kulturní akce s informačními stánky a diskuze s kandidáty.
  Najděte si KDT na webu, Facebooku nebo Twitteru.