Tak vás jistě potěší nejnovější sleva 10% pro držitele EYCA karty, a to ve všech obchodech Pecka Modelář.

  Máte rádi modely na dálkové ovládání? Modelářství nabízí RC modely, plastikové modely, makety a modelářské příslušenství. Máte rádi automobily a závody, nebo rádi zdoláváte překážky? Pak jsou pro vás ideální modely aut a jistě si vyberte to správné RC auto pro váš volný čas. Vyrážíte ve volném čase rádi k vodě? Pak zkuste RC modely lodí či ponorek. Nebo chcete něco nespoutaného, bez omezení místa provozu? Pak se zaměřte na RC modely vrtulníků nebo RC modely letadel.

  RC modely, plastikové modely, makety a modelářské příslušenství a materiál - v obchodech Pecka Modelář RC modely, plastikové modely, makety a modelářské příslušenství a materiál - v obchodech Pecka Modelář Modelářství nabízí také motory, akumulátory, nabíječe a palivo pro RC modely. Najdete tam také stavební materiály, které při konstrukci RC modelů využijete a v neposlední řadě katalogy a knihy, které se RC modely zabývají.

  Sleva se nevztahuje na výrobky DJI a FOXTOYS.

  Všechny pobočky naleznete v našem slevovém vyhledavači:

  http://www.eyca.cz/slevova-mista/vyhledavani?keys=pecka+modelar

  RC modely, plastikové modely, makety a modelářské příslušenství a materiál - v obchodech Pecka Modelář Pro členské organizace sdružené v České radě dětí a mládeže a pro držitele členských karet (EYCA/ČRDM) platí při odběru nad 7000 Kč sleva 13%, popř. 10% sleva (bez omezení), a to ve všech kamenných obchodech PECKA MODELÁŘ. Rezervace posílejte písemně na adresu: matej.pecka@peckamodel.cz a v mailu uveďte jméno Vašeho oddílu, kontaktní osobu a telefon.
  Opět i v tomto případě se sleva nevztahuje na výrobky DJI a FOXTOYS.

  Autor