Firma COODY OUTDOOR je provozovatelem lanových center v ZOO Jihlava, na Landštejně a Želivce.

  Můžete si tam vyzkoušet a užít pozoruhodné aktivity, od lukostřelby přes lanová dobrodružství až po aquazorbing či aquarunning.

  Pro poskytnutí 20% slevy na lanové centrum a paintball všem oddílům a organizacím ČRDM, a také pro jistotu, abyste nečekali frontu, vyplňte raději následující formulář, a to tři dny před plánovanou návštěvou: www.coody.cz/rezervace.html

  Více informací najdete na webových stránkách www.coody.cz

  S kartou EYCA (nebo členskou kartou EYCA) máte obdobné slevy.

  #EYCA

  Evropské karty mládeže EYCAEvropské karty mládeže EYCAwww.EYCA.cz
  EYCA karty jsou mezinárodním identifikačním a slevovým průkazem pro mladé lidi ve věku od 5 do 30 let, a to jak pro studenty, tak nestudenty. Zajímavé možnosti přináší využití karet EYCA v neziskových organizacích a ve školách.
  Držitelů karet EYCA je v ČR nyní již asi 25 000 a mohou využívat přes 1000 slev a výhod. V Evropě je Evropská karta mládeže nejrozšířenější slevovou kartou pro mladé – má více než 5 milionů držitelů, kteří mohou čerpat přes 60 000 slev ve 39 evropských zemích. Karta je široce využitelná pro aktivity v různých oblastech života, jako je cestování, kultura, doprava, ubytování, stravování, nakupování, sport, služby či vzdělávání. Karty EYCA se také dají využít jako studentský průkaz na školách (a to jak na vysokých a středních, tak i na základních) a také jako členská karta v neziskových organizacích.
  Chcete si užívat svět? S EYCA kartou (Evropskou kartou mládeže – European Youth Card) je to hned snazší.
  Pokud se chcete o kartách EYCA dozvědět víc, klikněte na některý z odkazů níže:
  obecně / pro organizace /pro školy / zahraničí.

  Autor