Poslední prázdninové představení legendární komedie Rychlé šípy odehrají herci Slováckého divadla v pondělí 24. srpna 2015 před návštěvníky Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm.

  Rychlé šípy ve Slováckém divadle (foto Pavel Princ)

  Rychlé šípy ve Slováckém divadle (foto Pavel Princ)

  Legendární a vůbec nejúspěšnější divadelní komedie Slováckého Divadla se tak vrací po letech na rožnovská prkna. Mirek Dušín, Jarka Metelka, Jindra Hojer, Červenáček, Rychlonožka i ježek v kleci nebudou chybět! Vystoupení se uskuteční v amfiteátru Dřevěného městečka. Představení začne ve 20 hodin (v případě nepříznivého počasí pak v Janíkově stodole).
  Tímto představením ve skanzenu zakončí Valašské divadelní léto, které tam probíhá po celé prázdniny.

  Viz:
  http://www.vmp.cz/cs/programy-a-vystavy/valasske-divadelni-leto/

  Rychlé šípy ve Slováckém divadle Rychlé šípy ve Slováckém divadle (foto Pavel Princ)

  Rychlé šípy se staly okamžitě po premiéře jednou z nejúspěšnějších komedií Slováckého divadla poslední doby. Není divu, vidět na vlastní oči Mirka Dušína i se svými věrnými přáteli stejně jako zrádné Bratrstvo kočičí pracky se stalo lákadlem nejen na domovské scéně Slováckého divadla, ale i mimo ni.
  Znalci Foglarových komiksů dozajista ocení půvabně zpracované příběhy pětice vzorných hochů, ale i dalších postav, které jako by z oka vypadly svým tištěným kamarádům.

  http://www.slovackedivadlo.cz/inscenace/rychle-sipy

  http://www.slovackedivadlo.cz/