Úspěšné finále mezioddílové soutěže Jedenadvacítka proběhlo o víkendu 16. – 18. října na základně ve Sloupu a na moravské Polaně.

  Tomíci se utkali, jak sám název napovídá, v jednadvaceti disciplínách.

  Tomíci se utkali v jednadvaceti disciplínách Soutěž je rozdělena na dvě části – teoretickou a praktickou. Část teoretická je zaměřena na oddílovou činnost, pořádání tradičních oddílových akcí včetně tábora, akcí pro veřejnost, vydávání oddílového časopisu, vedení oddílového webu, apod. Část praktických dovedností čekala na oddíly právě na víkendovém finále.

  Tomíci se utkali v jednadvaceti disciplínách Tam se tomíci zhostili úkolů typu řezání polen, šifrování, stavba stanu, poznávání českých měst, přepalování provázku, kvíz o literatuře, orientační běh, test chuťových buněk, sběr 21 šišek apod.

  Tomíci se utkali v jednadvaceti disciplínách Po velkém boji v kategorii malých oddílů, které soupeřily na Polaně, zvítězil oddíl Dakoti z České Lípy, o druhé místo se podělily oddíly dva -olomoučtí Tuři + S.T.A.N. z Prahy.

  Tomíci se utkali v jednadvaceti disciplínách V silné konkurenci velkých oddílů nakonec s převahou zvítězili tomíci z TOM Otrokovice, druhé místo obsadil TOM Kadao a českolipská Chippewa si odnesla bronz.

  Všem tomíkům ještě jednou srdečně blahopřejeme a porotám děkujeme za účast a organizaci.

  (za)

  Asociace TOM

  Autoři