Víte, že dne 5.12. je Mezinárodní den dobrovolníků?

  Zapojte se do Tamjdem kampaně „Práce zadarmo není nadarmo“ a podělte se o svá dobrovolnická dobrodružství v českých i zahraničních neziskových organizacích!

  Zapojte se do fotografické soutěže Tamjdemu: „Práce zadarmo není nadarmo“ – do 27. listopadu 2015 – –se zaměřením na dobrovolnictví, dobrovolnické projekty a šíření dobrovolnické energie.
  Více si o podmínkách soutěže přečtěte na http://www.tamjdem.cz/foto-soutez-prace-zadarmo-neni-nadarmo/

  FOTO soutěž “Práce zadarmo není nadarmo” pořádá Tamjdem, končí 27/11/2015! Byli jste někdy na tamjdemové Víkendovce nebo na workcampu?
  Zapojili jste se v předchozích letech do práce na jiném dobrovolnickém projektu dalších organizací?
  Jste bývalí či současní dobrovolníci evropské dobrovolné služby (EDS)?
  Podařilo se vám přes databázi dobrovolnických příležitostí www.databaze.dobrovolnik.cz najít “svou neziskovku”?
  Jste nevládka a sami jste už hostili dobrovolníky?

  Víme, že vaše fotografie zachycují jedinečný, silný či radostný dobrovolnický příběh. Skrze tuto kampaň bychom jej velmi rádi vyprávěli co možná nejvíce lidem.

  Naším cílem je seznámit širokou veřejnost s dobrovolnickou činností, která má podle nás nevyčíslitelnou hodnotu. Zprostředkujte ostatním svůj zážitek a ukažte, kde všude se dá dobrovolničit a jaký to má význam.

  Tamjdem O vítězi soutěže rozhodnou v prvním kole facebookoví fanoušci, ve druhém kole účastníci oslavy dobrovolnictví „Pošli to dál“, na kterou vás srdečně zveme. Ve středu 9. prosince 2015 od 19:00 ve STUDIU ALTA (V Háji 32, Praha 7).
  Hlavními cenami budou nevšední zážitky a dary dle vlastního výběru z projektu srdcervaci.cz, workcamp zdarma atd.

  Těšíme se na Vaše příspěvky, Tamjdem.

  Autor