Soutěž „Má vlast v srdci Evropy – Poznej ji a chraň“ pokračuje 8. ročníkem, soutěžit mohou jednotlivci i kolektivy – oddíly, třídy nebo neformální skupiny.

  Má vlast v srdci Evropy - Poznej ji a chraň (www.adam.cz/mavlast)

  Má vlast cestami proměn 2016 - výstava, v rámci jejíhož zahájení budou oceněni vítězové 7. ročníku soutěže Má vlast v srdci Evropy - Poznej ji a chraň (www.adam.cz/mavlast) Vítězové loňského 7. ročníku se dočkají slavnostního ocenění své práce na Vyšehradě, kde bude jejich činnost představena v rámci zahájení výstavy Má vlast cestami proměn. Přijďte se podívat, slavnost začíná v 11 hodin dopoledne v sobotu 21. května 2016.

  Soutěž není nikterak omezena věkem, přesto je jako šitá na tělo organizacím dětí a mládeže. Vyhlašuje ji již tradičně Památková komora ČR spolu s Českou radou dětí a mládeže (ČRDM) a dalšími subjekty.

  Soutěžit mohou jednotlivci nebo oddíly, informace o aktuálním ročníku soutěže a jednotlivých kategoriích najdete na stránce www.adam.cz/mavlast nebo www.pamatkovakomora.cz v sekci Aktuality.

  Tam je také možnost se přihlásit.

  K 8. ročníku soutěže (2016) si můžete stáhnout přihlášku a soutěžní řád zde:
  Soutěžní řád MÁ VLAST V SRDCI EVROPY – Poznej ji a chraň – 8 ročník v pdf
  Přihláška MÁ VLAST V SRDCI EVROPY – Poznej ji a chraň – 8 ročník v pdf
  Přihláška MÁ VLAST V SRDCI EVROPY – Poznej ji a chraň – 8 ročník ve wordu k vyplnění

  #mavlast

  Soutěž „Má vlast v srdci Evropy – Poznej ji a chraň“ je určena pro všechny, kdo se snaží dobrovolnicky: Má vlast

  • pečovat o nějakou památku, případně ji propagovat,
  • zachovávat kulturní dědictví a podporovat tradice,
  • při péči o výše zmíněné navazují zahraniční partnerství.

  Soutěž je ušitá přímo na tělo organizacím dětí a mládeže. Už nejmladší členové se mohou zúčastnit některých soutěžních kategorií, pro kolektivy to mohou být zajímavé možnosti k obohacení programu celého oddílového roku nebo tábora.

  Soutěž vyhlašuje již tradičně Památková komora ČR spolu s Českou radou dětí a mládeže (ČRDM) a dalšími subjekty.

  Bližší podrobnosti o aktuálním ročníku soutěže a jednotlivých kategoriích najdete na stránce www.adam.cz/mavlast, kde je také možno stáhnout si přihlášku.

  #soutěž #památky #tradice #mavlast