Chystaná aplikace napoví, jak na dětské zážitky.

  Děti se často obracejí na rodiče s prosbou, jestli by si mohly pustit tablet, počítač nebo televizi. Správná otázka by však měla znít: „Co nového si dnes společně zahrajeme?“ Proto vzniká aplikace HopSkoč, která má za cíl posílit pouto rodičů a dětí při opravdových zážitcích.

  HopSkoč je mobilní aplikace – nápadník plný her a rozvojových aktivit pro děti a jejich rodiče. Zásoba her se neustále rozrůstá, takže vám nikdy nedojde inspirace. Nemusíte se ale bát, že byste se v pestré nabídce ztratili. Hry se dají třídit podle věku dětí, hodnotit a ukládat do oblíbených nebo vyhledávat podle kategorií. Chcete zabavit dítě při cestování nebo v čekárně u doktora? Žádný problém, stačí vybrat příslušnou kolekci.

  Nápad na herní aplikaci vznikl ve školce
  Jak už to tak bývá, nejlepší nápady nabízí sám život. Přečtěte si krátký příběh Pavla Konečného, autora aplikace HopSkoč a několikanásobného tatínka: „Když jsem jednou vyzvedával děti ze školky, zrovna si kreslily. Dostaly za úkol namalovat svoji nejoblíbenější hračku. Většina dětí namalovala plyšáka, panenku, autíčko nebo tablet. Jedna holčička však nakreslila pána, jak ji drží za ruku. Paní učitelka se zeptala, o koho se jedná. Odpovědí jsme byli překvapení: ´To je přeci můj tatínek. S ním je ta největší zábava.´ V ten den jsem se rozhodl, že chci být také takový tatínek. Vlastně bych si přál, aby každé dítě mělo takové rodiče.“

  Také si přejete být dětem těmi nejlepšími maminkami a tatínky? Můžete být přímo u toho. Podpořte vznik herní aplikace HopSkoč na webu Hithit (hithit.cz/hopskoc). Každý příspěvek odměníme eknihou plnou her, samotnou mobilní aplikací s originálními hrami či herní KPZtkou. V současné chvíli je sice cílová částka vybrána, ale myslíme také na rodiny vlastnící iOS zařízení a snažíme se vybrat prostředky také na tuto verzi aplikace.

  Podpora Hopskoče může být zajímavá nejen přímo pro rodiče, ale také například pro firmu, která se může stát generálním partnerem aplikace a získat tak 100x aktivační klíč, jako odměnu pro své zaměstnance.
  Chcete se přesvědčit, že sbírka her Hopskoč bude stát za to? Získejte ukázkovou eknihu zdarma na hopskoc.cz již dnes.

  HRA Ledovec
  Do igelitového pytlíku či uzavíratelné plastové nádoby dáme vodu, kterou necháme v mrazáku zmrznout. Vznikne „ledovec“, který umístíme při koupání do vany. S dítětem můžete ledovec či ledovce obeplouvat, ale také si vysvětlit rozdíl mezi vodou a ledem.

  Více o aplikaci na hopskoc.cz
  #skaut


  Junák – český skaut je největší výchovnou organizací pro děti a mládež v Česku. Junák - svaz skautů a skautek ČRZa posledních deset let se počet skautek a skautů v zemi zvýšil ze 40.000 na 55.000. Skauting vede k formování charakteru, přináší mladým lidem dobrodružství a partu kamarádů. Je největším hnutím pro děti a mládež na světě – hlásí se k němu okolo 50 milionů dětí a mladých lidí ve 216 zemích světa.
  Více na www.skaut.cz