Až do konce červenci si můžete jako pořadatel letního tábora objednat sedm her od ALBI za zvýhodněnou cenu 999 korun!

  Tradiční letní nabídka ALBI her pro dětské tábory je opět zde. Podmínky jsou stejně jako předešlé roky – za zvýhodněnou cenu 999 korun můžete pro svůj tábor získat balíček sedmi společenských her od ALBI. Deskové hry jsou pro tábory zajímavou alternativou zábavy, a to nejen při ošklivém počasí, ale mohou se stát i součástí táborové hry.

  ALBI nabízí balíček deskových her na tábory 2016 JAKÉ HRY JSOU LETOS V BALÍČKU?

  JEŽKOVY VOČI
  Od 8 let, 2–4 hráči
  Karetní hra stejného formátu jako 6 bere!, ve které sbíráte karty stejných barev. Mít dvě karty je perfektní, třetí karta vám přinese záporné body. Vítězí hráč s největším počtem bodů. Jednoduchý princip a krátká herní doba – skvělá zábava až pro čtyři hráče.
  MOC 299 Kč

  TELEPATIE
  Od 8 let, 2–8 hráčů
  Mysli na to, na co myslím já! Přesně o to jde ve hře Telepatie – snažte se myslet, jako vaši spoluhráči! Originální párty hra se slovy a obrázky, kterou můžete hrát s rodinou i přáteli.
  MOC 699 Kč

  QUARTO
  Od 8 let, 2 hráči
  Jedna z mála her, kde rozhodujete o tahu soupeře. Každý z 16 herních kamenů má čtyři různé vlastnosti. Barvu, výšku, půdorys a plnost či dutost. Vyhrává hráč, který umístí hrací kámen a vytvoří tak řadu čtyř kamenů, kde všechny hrací kameny mají alespoň jednu stejnou vlastnost. Problém je, že si nemůžete vybrat hrací kámen, který chcete hrát, ale soupeř vybírá za Vás.
  MOC 799 KČ

  NA PRODEJ
  Od 8 let, 3–6 hráčů
  Vzrušující společenská hra, ve které se ukáže váš obchodnický duch. Nejdříve se snažíte na dražbě co nejlevněji nakoupit nemovitosti a po sléze co nejdráž prodat. Jak snadné! Vyzkoušejte si jak pevné nervy při dražení máte a jak dobře dokážete odhadnout své soupeře!
  MOC 399 Kč

  LIMES
  Od 8 let, 2 hráči
  Stavbou krajiny a obsazováním jednotlivých kartiček krajiny figurkami připomíná Limes hru Carcassonne, v Limes ale hráči skládají svůj vlastní herní plán – kartičky obsahují lesy, pole, řeky a strážní věže, které hráči obsazují figurkami legionářů, lesníků, rybářů a rolníků.
  MOC 299 KČ

  VŠE NEJ!
  Od 8 let, 3–6 hráčů
  Originální párty hra pro ty, co dárky rádi dostávají i rozdávají. Skvěle se u ní pobavíte a navíc opravdu poznáte své spoluhráče. Tuto mnohokrát oceněnou párty hru si zamilovali herní fanoušci po celém světě, kteří ji znají pod anglickým názvem GiftTRAP.
  MOC 799 Kč

  HVĚZDOKUPY
  Od 8 let, 2–6 hráčů
  Hvězdářská hra. Hráči se snaží během hry umisťovat na oblohu (herní plán) hvězdy a tím utvořit své souhvězdí. Jak to ale dopadne, když se o to snaží všichni hráči? Hru je možné po nasvícení herních dílů hrát i potmě!
  MOC 699 Kč

  Více informací k jednotlivým hrám najdete na stránkách Albi.cz ve vyhledávači her podle názvů na:
  http://www.albi.cz/hry-a-zabava/

  ZÁKLADNÍ PODMÍNKY

  Balíček společenských her je určen výhradně organizacím pořádajícím DĚTSKÉ LETNÍ TÁBORY. Celková cena balíčku za 7 her je 999 Kč vč. DPH. Dopravné je zdarma. Balíček posíláme přepravní službou na dobírku. Každá organizace může objednat pouze jeden balíček.

  JAK BALÍČEK OBJEDNAT?

  Balíček objednejte na e-mailu: objednavky@albi.cz
  a uveďte následující náležitosti:
  Fakturační adresu (včetně IČ)
  Dodací adresu (včetně kontaktní osoby a telefonního spojení)
  Objednávky posílejte do 31. 7. 2016
  Fakturu obdržíte zároveň se zásilkou

  http://www.albi.cz/blog/hry-a-zabava/poradate-letni-tabor-poridte-si-albi-hry-za-vyhodnou-cenu/

  #hry #tábor

  Autor