Již devátý ročník projektu „Společenské hry pro letní tábory“ nabízí balíček složený převážně ze zajímavých novinek společnosti MINDOK za bezkonkurenční cenu.

  Věříme, že se vám bude náš letošní výběr her líbit a užijete si s nimi spoustu zábavy. Tento projekt je určen organizacím, které pracují s dětmi a v době letních táborů chtějí dětem nabídnout plnohodnotnou volnočasovou aktivitu nebo alternativní program v podobě společenských her.
  Abychom pokryli požadavky co nejvíce zájemců, naleznete v sadě jak hry pro menší děti, tak hry pro dospívající i dospělé, sada zahrnuje hry pro jednotlivce i pro velkou skupinu hráčů.

  Nabízíme vám balíček her k odkoupení za výhodných podmínek, jako v předchozích letech – místo doporučené ceny 7 336 Kč zaplatíte za celou sadu jen 2 900 Kč, sleva na hry je přes 60% z doporučených cen.

  http://www.mindok.cz/

  Jak postupovat?
  1. Vyplňte dotazník/objednávkový formulář, který se po vašem potvrzení automaticky odešle do našeho systému. V případě jakýchkoli dotazů či nejasností nás kontaktujte na tabory@mindok.cz
  2. V červnu vám prostřednictvím GLS odešleme na vámi uvedenou adresu objednaný balík her. Hry je možné uhradit buď bankovním převodem předem (hry budou zaslány až po obdržení platby), nebo vám je můžeme odeslat na dobírku. Prosím uveďte preferovaný způsob platby v dotazníku/objednávkovém formuláři. Poštovné a balné neplatíte.
  3. Poslední možnost objednání balíčku her je 31. 7. 2016, nebo i dříve, pokud bude vyčerpáno 300 sad.
  4. Pokud byste si chtěli objednat jakoukoli další hru z naší nabídky pro potřeby oddílu, stáhněte si aktuální ceník her (pro volnočasové a vzdělávací organizace platí velkoobchodní ceny her včetně DPH). V souvislosti s akcí „Společenské hry pro letní tábory“ můžete současně doobjednat i hry mimo pevně daný táborový balíček a neplatíte poštovné a balné. Svoji doobjednávku zašlete na tabory@mindok.cz.
  Veškeré další informace jsou uvedeny v dotazníku/objednávkovém formuláři

  Hry vám pomohou smysluplně vyplnit volný čas dětí na táborech a ostatních prázdninových akcích, mohou být skvělou alternativní činností při špatném počasí, můžete je také zařadit přímo do programu. Tuto jedinečnou akci můžeme realizovat díky příležitosti představit hry velké skupině hravých lidí a jedná se o zajímavou formu propagace her.
  Pokud postrádáte naše upozornění na tuto naši nabídku na konkrétních webových stránkách či v tisku, napište nám a pokusíme se to napravit.

  Všechny zájemce upozorňujeme, že akce je určena pouze pro organizace pracující s dětmi (oddíly, tábory, školní družiny, knihovny atd.), nikoliv pro jednotlivce. Prosíme tedy, nepište nám dotazy ohledně toho, zda si hry můžete objednat tímto způsobem i pro vlastní rodinu či známé!

  Těšíme se na vaše odpovědi i případné pozdravy a fotografie z táborového hraní.

  Tým MINDOK

  Balík pro rok 2016 obsahuje tyto hry:

  Carcassonne: Zlatá horečka
  Cut the Rope
  Hravé kroužky
  Jurasik
  Krycí jména
  Panovník
  Slovopád
  SMART – Anakonda
  SMART – Piráti
  SMART – Stavitelé
  SMART – Žravé příšerky
  Sochy v akci
  Zámky šíleného krále Ludvíka
  Země
  Zoowaboo/Zvířátka na palubu

  #tábor #hra

  Autor