Chcete si užít echt česko-německý víkend? I bez znalosti němčiny? Tak vyrazte za mladými Čechy a Němci v září do Poličky!

  Konkrétně od 23. do 25. 9. 2016, kdy se v Poličce uskuteční už deváté česko-německé setkání.

  Znovu se potkají mladí lidé z Česka a z Německa a mezi hosty nebudou chybět účastníci z vůbec prvního setkání z roku 1996. V nabitém programu od pátku do neděle se budete věnovat rozličným tématům jako například otázkám migrace a menšin, česko-německé spolupráci v oblasti kultury, zjistíte, jak si i bez znalosti němčiny vzájemně porozumět a budete mít příležitost přispět svými nápady k dalšímu rozvoji vzájemné spolupráce.

  Program setkání včetně témat workshopů:
  http://zahranici.crdm.cz/wp-content/uploads/sites/3/program-policka-2016.pdf

  Těšíme se na vás!

  Na setkání se mohou přihlásit všichni zájemci ve věku 16–26 let. Přihlášky jsou otevřeny do 31. 8. 2016.
  Hlásit se můžete prostřednictvím online formuláře na adrese: http://shortlinks.crdm.cz/prihlaska-policka2016.
  Na základě motivace a zájmu bude z došlých přihlášek vybráno 30 českých účastníků. Znalost němčiny není podmínkou, tlumočení bude zajištěno. Účastníkům zajistíme ubytování, stravování, program po celou dobu trvání akce a cestovní výdaje do výše 200 Kč. Účastnický poplatek činí 400 Kč.

  Jsme i na Facebooku!
  https://www.facebook.com/events/1740262592871225

  Setkání pořádá Česká rada dětí a mládeže společně s Německým spolkovým kruhem mládeže, městem Polička a Koordinačním centrem česko-německých výměn mládeže Tandem. Setkání se koná s finanční podporou Česko-německého fondu budoucnosti a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

  Česko-německá Polička po 20 letech

  Mediálním partnerem setkání je ADAM.cz.

  #20policka16 #českoněmeckésetkání #cesko-nemecko