Deskohraní je festival plný deskových a karetních her, předváděček, turnajů, volného hraní a jiných atrakcí. Je určen všem hravým lidem z celého světa. Malým i velkým, expertům i amatérům.

  Deskohraní.cz

  Festival proíhá ve dnech 22. 10. 2016 – 30. 10. 2016.
  To znamená, že festival můžete navštívit o podzimních prázdninách.
  Festival je otevřen denně od 9 do 22 hodin (vyjma závěrečné neděle, kdy končí v 17h).

  Každoroční podzimní Deskohraní v Tyršově domě v Praze (foto Michala K. Rocmanová, 2015)Každoroční podzimní Deskohraní v Tyršově domě v Praze (foto Michala K. Rocmanová, 2015) Pozor!
  Letos jsou v průběhu Deskohraní školní podzimní prázdniny a státní svátek.
  Ve čtvrtek 27. 10. dopoledne je zavřeno.
  V pátek 28. 10. je státní svátek, proto doufáme, že využejite i velkou dávku turnajů, volného hraní i doprovodného programu už i během celého pátku!

  Vstupné:
  – dospělý: 70 Kč/den
  – student, důchodce: 50 Kč/den (zvýhodněné vstupné – studenti, důchodci, ZTP)
  – děti do 15 let: 30 Kč

  www.deskohrani.cz

  Rychlokurzy
  Každoroční podzimní Deskohraní v Tyršově domě v Praze (foto Michala K. Rocmanová, 2015) Poznat hru neznamená naučit se její pravidla, tím to vlastně často teprve začíná. My vám nabízíme něco více – skutečné porozumění hře. Každoroční podzimní Deskohraní v Tyršově domě v Praze (foto Michala K. Rocmanová, 2015)Fígle, triky a hlubší pohled do hry vám představí zkušený hráč, který hru dokonale ovládá. Rychlokurzy jsou určeny jak pro ty, kteří už hru celkem znají (těm přinese hlubší porozumění), tak těm, kdo se s ní právě seznámili (těm poodhalí roušku toho, co všechno v sobě hra skrývá). Nebojte se, nepůjde o žádné vědecké přednášky, spíš takovou besedu nad hrou – přesná náplň a délka programu bude upravena podle potřeb příchozích.

  Každoroční podzimní Deskohraní v Tyršově domě v Praze (foto Michala K. Rocmanová, 2015) Dětská ludotéka
  kde se děti i rodiny s dětmi mohou těšit na hry právě pro ně i jednoduché turnájky, hlavolamové hry, ale také na odpočinkovou zónu s možností si malovat a pohrát si i s jinými hračkami než jen s hrami. Rodiče jistě potěší možnost, nechat si zde děti pohlídat.

  Každoroční podzimní Deskohraní v Tyršově domě v Praze (foto Michala K. Rocmanová, 2015) Více o doprovodných programech a turnajích na:
  http://www.deskohrani.cz/…doprogram

  Hlavním organizátorem festivalu je Duha, sdružení pro volný čas dětí a mládeže, dužina Děsír (Děti sídlištní recese).

  #hra

  Autoři