Aktualizováno! Projekt Centra PANT v Ostravě na Hithitu dosáhl 410 550 Kč, tedy 102%.

  Veliké díky všem, kteří nás podpořili!! Máme nejen velikou radost, ale také energii a chuť naplnit očekávání. Jistě se nezavděčíme všem, ale to od nás snad ani nikdo neočekává. Půjdeme vždy cestou poznání a vzájemného obohacení, budeme sví a nezávislí. Zachovejte nám prosím přízeň, budeme ji nepochybně stále potřebovat. Sledujte nás, podporujte i kritizujte, inspirujme se vzájemně. A hlavně, přijďte se podívat do Centra PANT. DĚKUJEME!!


  Náš projekt Centrum PANT jde do finále! Již bezmála 230 příznivců podpořilo vznik Centra PANT – zbývají 4 dny a 60 000 Kč do úspěšného konce.

  Projekt Centra PANT v Ostravě

  Podpořte prosím náš projekt Centrum PANT na Hithit – děkujeme!

  PANT vznikl v roce 2007 s cílem změnit výuku dějin 20. století a popularizovat související témata.
  Pro školy i veřejnost jsme zrealizovali desítky seminářů, konferencí, přednášek, besed a výstav, vytvořili vzdělávací portál Moderní dějiny.cz, který využívá na 90% učitelů dějepisu u nás, zapojili do vzdělávacích aktivit stovky učitelů a desítky tisíc žáků a studentů, propojili akademickou obec s praktickou výukou, přinesli mnohé zahraniční zkušenosti a inspirace a zásadně ovlivnili výuku moderních dějin…
  Přesto od počátku své existence nemáme žádné zázemí ani kancelář, své akce pořádáme v zapůjčených prostorech jiných organizací či na školách, úřadujeme a pracujeme v bytech. Veškeré získané finanční prostředky jsme vždy vložili do činnosti.

  Vytvoření Centra PANT je výsledkem několik let trvajícího úsilí, které zpočátku vypadalo jen jako idealistický sen. Centrum PANT chystá v nových prostorách vzdělávací a kulturní akce pro školy i veřejnost, art kino, výstavní prostory, prezentace neziskových organizací a další aktivity.
  Více:

  www.facebook.com/centrumpant

  www.centrum-pant.eu

  www.moderni-dejiny.cz

  Přispějte třeba i drobnou pomocí, pokud si myslíte, že naše činnost je přínosná a má smysl.
  Děkujeme všem, kteří náš projekt již podpořili.