Už jste o ní určitě slyšeli. Soutěž „Příběhy 20. století“ je největší dokumentaristickou soutěží v ČR a na Slovensku. Pořádá ji společnost Post Bellum spolu se sdružením PANT.

  Čtvrtý ročník soutěže Příběhy 20. století, kterou pořádají neziskové organizace Post Bellum a Pant, probíhá do konce února 2017

  Uzávěrka přihlášek končí 31. března, ještě pořád máte šanci se přihlásit!

  Prostřednictvím soutěže hledáme osudy lidí, na které se zapomnělo nebo se mělo zapomenout. Ptejte se rodičů, prarodičů, známých, sousedů a nechte si vyprávět jejich vzpomínky 20. století!

  Zaslechli jste zajímavý příběh a máte chuť ho natočit a zachovat? Výborně! Přihlaste se na www.pribehy20stoleti.cz. Na zapojení do soutěže máte již jen týden…

  Pořiďte audio nebo videonahrávku vyprávění, příběh sepište a doplňte fotografiemi.
  Můžete vyhrát krásné ceny: iPhone 6 nebo 50 000 Kč, autor příběhu, který nejvíce zaujme veřejnost, získá balíček produktů v hodnotě 20 000 Kč od společnosti SCIO.
  Pokud máte rádi kulturu, festivaly a společenský život, třeba vás zaujme výhra v podobě vstupenky na Colours of Ostrava nebo Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech. Kromě cen si samozřejmě odnesete i krásný pocit, z objevení a sdílení jedinečného příběhu i z vaší tvůrčí práce.

  Těšíme se na vaše přihlášky na www.pribehy20stoleti.cz.

  Více informací také na facebooku či e-mailu: info@pribehy20stoleti.cz

  #pribehy20stoleti