Studujete v zahraničí nebo o tom uvažujete, a uvítali byste tudíž pomoc s náklady na ubytování? Zkuste vyhrát ubytování na jeden semestr zdarma!

    Důvěryhodná, globální značka poskytující studentské ubytování – Uniplaces – opět vyhlásila soutěž o deset stipendií pro deset studentů, jimž tak umožní „život bez nájemného“ po dobu jednoho semestru.
    Jak se k tomuto stipendiu dostanete? Seznamte nás se svým příběhem, v němž jste dobrým skutkem pomohli jiným studentům. Pište, foťte, natáčejte. Výsledek pak sdílejte s přáteli na sociálních sítích a získejte jejich hlasy. Porota potom z tematických příběhů vybere deset vítězů – zajímat ji budou zejména originalita a autentičnost příběhu, dále to, kolika studentům jste pomohli, i počet lidí, kteří pro daný příběh hlasovali. Všechny podrobnosti najdete zde.

    EYCA je partnerem společnosti Uniplaces, díky naší kartě můžete získat až 50% slevu na servisní poplatky za zprostředkování ubytování.

    Uniplaces je inovativní nová platforma vytvořena speciálně pro studenty a spolupracující se společnostmi či programy jako jsou AIESEC, AEGEE Europe, CEMS, Erasmus apod. Po celé Evropě nabízí studentům dlouhodobé ubytování v pronájmech. Její služby využilo již více než 250.000 studentů z více než 165 zemí. Ti si mohli vybrat z více než 35 000 ubytovacích míst. Nabídka pokrývá téměř všechna univerzitní města v Evropě. Jdi a podívej se na nabídku ubytování na www.uniplaces.com

    Autoři