Hlavní město Praha hostí ve dnech 25. – 27. 8. 2017 46. Mistrovství České republiky v požárním sportu družstev HZS ČR a 64. Mistrovství České republiky družstev Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska v požárním sportu.

  Mistrovství České republiky profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu 2017 se koná v PrazeMistrovství České republiky profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu 2017 se koná v Praze Mistrovství České republiky profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu bude zahájeno výstupem na cvičnou věž v pátek 25. srpna 2017 od 13:00 hod. na Výstavišti Praha (Výstaviště 67, Praha 7 – Holešovice). Úvodní soutěže se zúčastní ženy, dorostenky, mladší a starší dorostenci, muži – příslušníci HZS ČR a muži – členové Sborů dobrovolných hasičů.

  Mistrovství České republiky profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu 2017 se koná v PrazeMistrovství České republiky profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu 2017 se koná v Praze Doprovodný program soutěže doplní celkovou podívanou, kde se hasiči představí také jako mistři ve vyprošťování zraněných z havarovaných vozidel. Během soutěže si můžete prohlédnout hasičskou techniku HZS hl. m. Prahy, navštívit stánek HZS hl. m. Prahy a děti si mohou od soutěže „oddychnout“ ve skákacím hradu.

  Mistrovství České republiky profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu 2017 se koná v Praze První soutěžní den se můžete také zúčastnit v 18:30 slavnostního zahájení Mistrovství České republiky profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu a vyhlášení prvních mistrů a mistryň ČR ve výstupu na cvičnou věž.

  Podrobný program najdete zde:
  http://www.mrps2017.cz/category/informace-pro-verejnost/

  V dalších soutěžních dnech se hasiči a hasičky představí v běhu na 100 m s překážkami a dále v týmových soutěžích, a sice ve štafetě na 4 x 100 m s překážkami a královské disciplíně – požárním útoku. 26. – 27. 8. 2017 – druhý a třetí soutěžní den se konají soutěže ve sportovním areálu Olymp Praha, Stromovka, Za Císařským mlýnem 1063, Praha.

  Vstup na soutěže je zdarma.

  Soutěží v požárním sportu se zúčastní profesionální hasiči HZS ČR, dobrovolní hasiči a hasičky Sborů dobrovolných hasičů, reprezentace Slovenské republiky, družstvo HZS podniků a družstva České hasičské jednoty a Moravské hasičské jednoty.

  #hasiči #požárnísport #mrps2017

  Autor