Milí přátelé, zdravím Vás v novém roce, přeji vše dobré. Díky za spoustu krásných přání, péefek a poděkování. Moc si vážím podpory, které se nám od Vás dostává.

  I přesto, že někteří ještě nesestoupili z hor, se nám rok docela dobře rozjel. Ve sněmovně se nám povedlo – i díky memorandu, které jsme podepisovali s politickými stranami – iniciovat zřízení podvýboru pro mládež. Díky všem poslancům, kteří nás podporovali!

  Aktuálně řešíme podnět z „terénu“, který se týká hygieny na zotavovacích akcích. K tématu jsme dnes otevřeli sběrný formulář. Budeme rádi, když přispějete svým postřehem. Spolupracujeme s MŠMT na nové šablonovité výzvě pro NNO pracující s dětmi a mládeží, která by měla být vyhlášena v září tohoto roku.

  Včera zasedalo představenstvo a jsem rád, že můžeme nabídnout mladým lidem z organizací účast na zajímavých zahraničních akcích, jako je Evropské setkání mládeže, výměna s Izraelem či Jižní Koreou. I letos budeme pokračovat v úspěšném programu mladých delegátů OSN.

  Než vyrazíte na tábory a ostatní letní aktivity, tak se určitě potkáme na oslavách 20 let ČRDM. Kde jinde než v místě, kde byla ČRDM založena a kde oslavila i svých 10 let: v zahradě zámku v Roztokách u Prahy…

  Hodně radosti s Vaší činností, vše dobré i v osobním životě

  Aleš Sedláček, předseda ČRDM