Strašidelné bludiště a Jihlavská šatlava jsou návštěvám plně k dispozici…! S kartami EYCA či s Vaším oddílem navíc za výhodnějších podmínek 🙂

  Navštivte stálou expozici Strašidelného bludiště, kde na Vás čekají strašidla, pohádkové postavy, hrdinové z oblíbených filmů i dinosauři. Určitě si nezapomeňte vzít fotoaparát, fotky například se Shrekem, Spidermanem, Fantomasem nebo na unikátní 3D malbě nad propastí s dinosaury jistě nepořídíte každý den.

  Současně si můžete prohlédnout Jihlavskou šatlavu z počátku devatenáctého století. Šatlava je součástí bývalých kasáren. Do roku 1990 byla využívána jako vojenské vězení. Navštivte zajímavý objekt, ve kterém je umístěno něco málo z historie vězeňství, tortury a palných zbraní. V rámci expozice nechybí ani jihlavský kat a mučírna s možností vyzkoušet repliky mučicích nástrojů.

  EYCA - Evropská karta mládeže (eyca.cz)Přijďte se trochu bát, hodně se smát, bavit se a poznávat 🙂

  Moc příjemná informace pro držitele Evropských karet mládeže EYCA: při návštěvě Jihlavské šatlavy je Vám poskytována sleva na vstup z původních 70 na 50 Kč a v rámci Strašidelného bludiště z 80 Kč na 60 Kč.
  Při zakoupení vstupenky do obou expozic Jihlavské šatlavy i Strašidelného bludiště je držitelům karet EYCA poskytována sleva 50 Kč (místo původních 130 zaplatíte tedy pouze 80 Kč).

  Jihlavská spolupráce se netýká pouze držitelů karet EYCA, ale také všech spolků a jejich oddílů v rámci ČRDM (nutně nevybavených kartami EYCA) – tady máte formulaci poskytované výhody:

  Nezapomeňte si vzít fotoaparát – fotku například s takovým Spidermanem jistě Členským spolkům sdruženým v ČRDM jsou v rámci Strašidelného bludiště a Jihlavské šatlavy určené ceny pro skupiny.
  Týká se skupin od 10 osob (z toho 2 vedoucí zdarma); vstupenky je třeba objednat alespoň tři dny dopředu na telefonním čísle: 602 403 531, přičemž součástí rezervace musí být jméno oddílu a kontaktní telefon.

  Zábavní dinopark pro děti (foto Strašidelné bludiště Jihlava)A další bonus: každá skupina bude na základě návštěvy zařazena do slosování o vstupenky zdarma do některého ze zábavných parků pro děti v ČR
  – vylosované skupiny dostanou pro každého člena 1ks volné vstupenky
  – losování 4x ročně (1. 3. 2018, 1. 5. 2018, 1. 7. 2018 a závěrečné 1. 9. 2018), skupina, která nevyhraje, postupuje automaticky do dalšího losování v daném roce.


  Více informací na www.strasidelnebludiste.cz


   

  Autoři