Letošní RVVZetka (Regionální vzájemná výměna zkušeností) na Vysočině, motivovaná zlatou horečkou, proběhne sice až v dubnu, ale zato na Aljašce i v 650 m.n.m.

    Na Chaloupkách sotva sleze sníh, tak se teple oblečte a vybírejte jak z vnitřních programů, tak i z plejády těch venkovních.

    Logo RVVZ 2018 (kraj Vysočina)Můžete se těšit na svobodnou hru Justiny Danišové, storytelling Martina Haka či na výrobu kapesních slunečních hodin Tomáše Krásenského. Budeme hledat vnitřní dítě s Honzou Trávníčkem a taky se učit vnímat přírodu, pracovat s krajinou a samozřejmě rýžovat zlato. Nebudou chybět deskové hry a turnaj v Bangu, pozorování hvězdné oblohy, staročeské hry, simulační a strategické hry, rádce mobilními aplikacemi „na ven“, nebo naopak starobylá večerní čítárna. Čeká vás výsadek, šifrovací kolečko i únikovka. A u toho rýžování zlata, vědomostí, zkušeností… a noví kamarádi.

    Dresscode asi celkem vyplývá z podtextu akce: nebude chybět country bál, zlato a dolary. Všechny informace o RVVZ na Vysočině – v termínu 13.–15. 4. 2018 na Chaloupkách v Kněžicích (okr. Jihlava) – najdete na internetové adrese https://www.rvvz-vysocina.cz.

    Martin Kříž, vedoucí ekocentra Chaloupky Kněžice