Po roce se opět běžel v Praze Noční běh pro Světlušku! V pražské Stromovce se ve čtvrtek 12. 4. 2018 sešla padesátka tomíků, aby s hořcem v srdci a na vlajce běžela pro dobrou věc.

  Tomíci se opět po roce účastnili Nočního běhu pro Světlušku v pražské Stromovce Spolu s šesti tisíci dalšími běžci utvořili nekončící roj čelovek, který temnou nocí proběhl trasu dlouhou 2,5 a 4,5 km .

  Výtěžek ze startovného, jak jistě víte, putuje pro sbírku Nadačního fondu Českého rozhlasu Světluška, který pomáhá zrakově postiženým lidem.

  A kdo běžel? Nejvíce bylo Kulíšků z Roztok, pak S.T.A.N. z Prahy, v menších počtech pak běželi TOM Táborníci a Světlušky, TOM Veverk, TOM Robinsoni a TOM Arachné.

  Tomíci se opět po roce účastnili Nočního běhu pro Světlušku v pražské Stromovce Tomíci se opět po roce účastnili Nočního běhu pro Světlušku v pražské Stromovce Účast všech tomíků nás moc potěšila. Nezáleží zas až tak na množství běžců, jako spíše na chuti podpořit a dobrovolně se zúčastnit akce, která pomůže potřebným.

  Záříme v TOM se Světluškou!

  Anežka Klabanová